Podzimní truhlíky. Hledáte rady a nápady na podzimní výzdobu? Přemýšlíte jak originálně ozdobit podzimní truhlíky? Co dát do truhlíku na podzim?
Příroda nám nabízí nepřeberné množství materiálu na podzimní tvoření. Na své zahradě nebo při podzimních procházkách můžeme najít vše potřebné pro kreativní podzimní tvoření. 
Čas na změnu: Podzimní truhlíky zkrášlí balkón i terasu | Blesk.cz
Na podzimní truhlíky můžeme použít čerstvé krásně barevné podzimní květiny. Nádherné jsou podzimní truhlíky s vřesem, použít můžeme také chryzantémy, okrasné zelí a mnoho dalších rostlin. V obchodech si vybereme z mnoha druhů a barev. 
Pokud nechceme utrácet za kupované květiny, využijeme veškeré plody stromů a keřů, větve, barevné listy, mechy a další přírodní materiály. Krásné a velmi dekorativní jsou šípky, trnky, jeřabiny rakytník a mnoho dalších. Na zahradách často najdete oranžové barevné mochyně, vřesy, trávy, břečťany, přísavníky a mnoho jiných krásných dekorativních rostlin. Vyměníme-li si své “úlovky” a výpěstky s kamarádkami, snadno a zdarma získáme další zajímavý materiál na naše podzimní tvoření.
 Naaranžujeme si nejen klasické podzimní truhlíky. Pro výrobu podzimní dekorace můžeme využít i jiné nádoby. Můžeme recyklovat různé, již nepoužívané nádoby zajímavého vzhledu. Podzimní výzdobu můžeme naaranžovat do proutěného koše, již nepoužívané formy na pečení či starého dřevěného šuplíku. Podzimní truhlíky i všechny ostatní nádoby  zdobíme dostupnými přírodními materiály.
Kouzlo podzimu na terase

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account