Dnes je na trhu tolik kosmetických přípravků, že by nám ani dva životy nestačily na jejich vyzkoušení. Výrobci se předhánějí a popouštějí uzdu své fantazie stále častěji. Tak jsem se nechala i já zlákat třpytivým leskem luxusu a koupila jsem si rtěnku od značky Kailijumei.
Tato rtěnka je ideálním dárkem pro ženy, které milují dekorativní kosmetiku. Jedná se o neobyčejný nápad, který potěší nejen srdce, ale i oko. Tento zajímavý výrobek doslova útočí na všechny naše smysly. Vypadá tak trochu jako šperk.
Rtěnka je zabalená v luxusní krabičce a obal má elegantní červenou barvu. Zajímavostí je i malé zrcátko na víčku, výborný nápad, oceňuji praktické využití. Na spodní straně obalu je tlačítko, které stisknete a pak můžete rtěnku vysunout. Pohled, který se vám naskytne, vykouzlí úsměv na vašich rtech dříve než si rtěnku stačíte nanést. Rtěnka je průhledná a uvnitř se ukrývají malé kousíčky zlata spolu s barevným kvítkem. K dostání je ve čtyřech variantách. Může obsahovat růžový, červený, oranžový nebo fialový kvítek. Zajímavostí této novinky je, že vašim rtům dodá barevný odstín dle teploty lidského těla a hodnoty pH. Obrovskou výhodou je dlouhotrvající intenzita působení barevných pigmentů, neboť rtěnka zůstává na rtech dlouhé hodiny. Můžete klidně jíst, pít a líbat se i s malovanou pusou.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account