Rozšířenou nabídkou produktů TrustWorthy Investment jsou šperky. Právě proto jsme se rozhodli pro kampaň k tomuto projektu. Vše jsme postupně odkrývali tak, aby každému šperku bylo věnováno dostatečně času.
Jsme rádi, že můžeme představit již celou kompletní kolekci s diamantovými šperky, kterou navrhla sama Eliška Bučková.
Když jsme se s vedením TWI bavili o možné spolupráci, bylo to pro mě jako dar z nebe. Šperky, které si většinou navrhuji sama pro sebe, jsem v zápětí mohla navrhnout i pro ostatní. Byla to veliká výzva a zodpovědnost.
Musím přiznat, že jsem ze začátku nakreslila spoustu návrhů, ale pořád to nebylo “ono”. Něco mi tam chybělo. Až na svatbě mojí sestry, kdy jsem se při mši dívala na jejich zamilovanost, a přitom poslouchala moje a jejich oblíbené svatební čtení z Bible o lásce (13Kor), věděla jsem, že to je to, čím se chci inspirovat při návrzích svojí kolekce šperků. Moje kolekce vychází z víry v Boha, v lásku a kruhu – symbol úplnosti, celistvosti. Na dvou špercích je vyryt úryvek z onoho Biblického čtení o lásce v hebrejštině a zní: “Láska nikdy nepřestává”. A to bych chtěla popřát všem lidem, nejenom těm, kteří si šperky z mojí kolekce Prayer for Love zakoupí. Ať jejich láska k partnerovi, rodičům, k sobě, přátelům, světu, … nikdy nepřestává.‘‘ říká Eliška Bučková.
V pasáži Černá Růže, Na Příkopě, proběhl slavnostní křest této kolekce. Křtu se účastnila sama Eliška, která si šperky z kolekce opravdu zamilovala. Představení šperků a samotný akt s diamantovým přípitkem byl pro širokou veřejnost, naše klienty, obchodníky i novináře.
Celou kolekci bude možné si objednat od 1.10.2019 na našich prodejnách nebo webových stránkách. Věříme, že se šperky budou líbit stejně tak, jako tvůrkyni této kolekce.
 
 Eliška Bučková

  je česká modelka, zpěvačka a vítězka České MISS v roce 2008. Eliška pochází z Hodonínska, kde i studovala. Pravidelně se účastní jako lektorka na dětské rybářském táboře.
  V roce 2008 vyhrála soutěž Česká Miss. Ve stejném roce reprezentovala Českou republika na Miss Universe a obsadila 11. místo z 80 soutěžících.[1]V roce 2010 se dostala do TOP 10 ve světové soutěži Top Model of the World.

Eliška Bučková na sociálních sítích:
Instagram https://www.instagram.com/eliskabuckova_official/
Facebook https://www.facebook.com/eliskabuckovaofficial/  
TrustWorthy Investment CZ a.s.

  je přední obchodník s drahými kovy, diamanty a numismatikou. Klientům zajišťuje kvalitní poradenství, které jim napomáhá v orientaci na trhu a správným výběrem produktů, které má v budoucnu růstovou hodnotu. Společnost se orientuje na globální trh a tím může dát klientům lepší servis a poradenství.

Kolekce‘‘Prayer for Love‘‘

  Materiál Au 585/1000
  Počet diamantů v celé kolekci 27 ks
  Celkem 5 šperků
  V prodeji od 1.10.2019
  Autor Eliška Bučková

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account