Původní, náboženský význam Vánoc se vytrácí, přesto i v dnešní moderní uspěchané době se Vánoce považují za jeden z nejvýznamnějších svátků. U nás v Giftisimo jsou Vánoce vrcholem sezóny, což sice znamená šílený shon, ale zároveň si toto období neskutečně užíváme. Pojďte si vánoční svátky i se vším tím shonem užívat s námi.
 
Vánoční atmosféra v krabici
Jako každý rok jsme pro vás připravili unikátní vánoční kolekci, která zahrnuje balicí papíry, dárkové krabice, stuhy, dárkové tašky, různé vánoční dekorace a v neposlední řadě originální ručně vyráběná vánoční přání. Vánoční kolekce Giftisimo 2017 se na první pohled odlišuje od všech ostatních a není to ani zdaleka pouze kvalitou použitých materiálů. Tajemství jedinečnosti naší vánoční kolekce spočívá v tom, že jsme ji pro vás vybírali a vyráběli s láskou a snažili jsme se o to, abychom se co nejvíce přiblížili tradičním Vánocům. Co přesně to znamená?
Vánoce jsou úzce spjaty s betlémem, slavnostní večeří, nesmí chybět krásně nazdobený vánoční stromeček, jmelí a na stole voňavé vánoční cukroví. Za zmínku stojí i dávné zvyky jako lití olova, krájení jablíčka, pouštění lodiček či házení střevíců. To všechno nás inspiruje, ale protože víme, že v dnešní době člověk řeší spíše než lití olova to, jak a do čeho zabalí vánoční dárky, pokusili jsme se přenést atmosféru tradičních Vánoc alespoň na letošní vánoční kolekci Giftisimo.
 
Vánoční balicí papíry s vůní přírody
Balicí papíry v přírodních odstínech s krásnými dřevěnými i jinými ozdobami, které jsou letošní Vánoce v kurzu, sice nevoní po jehličí, ale dokážou v člověku evokovat pocity, jako by se procházel pohádkovým smrkovým lesem, kde mu pod nohama křupe čerstvě napadaný panensky bílý sníh. Kromě přírodních balicích papírů jsou jednoznačným trendem dřevěné jmenovky, vzkazy či přání na míru. Co se týče přáníček, zkuste letos upustit od moderních technologií a překvapte své blízké hmatatelným přáním. Vyberte si ručně vyrobené přání z limitované vánoční edice 2017.
Zabalený dárek můžete ozdobit dekorací v přírodním stylu, ale pokud se vám více líbí třpytivé ozdoby, můžete použít kamínky Swarovski. Ostatně ve vánoční kolekci Giftisimo najdete i třpytivé balicí papíry. V nabídce jsou embosované balicí papíry v tradičních barvách jako zlatá, červená a stříbrná, ale i méně tradiční jako fuchsiová či azurová. Při výběru stuhy dejte přednost jednobarevné saténové. Pokud byste si nevěděli s balením dárků rady, navštivte některou z našich provozoven v Praze či Bratislavě, kde se o zabalení dárků postarají naše usměvavé Gifti Ladies.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account