Ukažte světu své módní já a zúčastněte se naší unikátní soutěže

Každá žena má své oblíbené kousky oblečení, šperků, bot, které když si oblékne, je to ona. Nic před světem neschovává, nic umělého neukazuje, jen je sama sebou. Ať je to oblíbená sukně, velký klobouk, stříbrné hodinky… dokonale ladí k naší osobnosti a jsme volné, šťastné a jsme to my.

Co milujeme?
Já miluji podpatky a perlové náhrdelníky, no a teď jsem se zamilovala do fialové tylové sukně. Nejraději bych v ní i spala. Když ji mám, cítím se to být prostě já.

                                              Petra magazínka| ŽENA s.r.o.
Máte nějaký takový módní kousek, se kterým jste to prostě vy? Ukažte, pochlubte se a inspirujte. Nás ŽENY s.r.o. a internetový potál Vivantis, který se specializuje na módu a módní doplňky, to moooc zajímá. U zvědavosti nezůstáváme, rovnou pro vás máme soutěž a krásné dárky, kdy hlavní cenou je možnost zažít sNový den a stát se modelkou a užít si vše, co k tomu patří a pro další výherkyně i Vivabalíčky plné praktických kosmetických a módních vychytávek.

Některé z nás  ŽEN s.r.o. už své módní já, kdy jsem samy sebou, přiznaly. A co vy? Vyfoťte se, léto je na to jak stvořené, a fotku vložte na svůj facebookový profil a příspěvek dejte vidět jako veřejný a do nadpisu napište hastag #BYTSAMSEBOU nebo rovnou fotku na Instagram se stejným hastagem #BYTSAMSEBOU.
Jste šikovná blogerka?
Natočte krátké video, napište blog či vložte fotku rovnou na facebookový profil Vivantis s hastagem #BYTSAMSEBOU. Veškeré instrukce, jak na to najdete v SOUTĚŽI.

Věříme, že vás můžeme inspirovat. Mrkněte na fotky žen, které už ukázaly své já a připojte se k soutěži, ať je nás pořádná kopa. Máte ještě čas. Soutěž probíhá od 21. 6. do 12. 7. 2016. Pravidla najdete tady a více info na WWW.VIVANTIS/MODNI-PRIZNANI.
                         

                                                                             
                             

Zdroj: Petra Kubal

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account