Pokud chcete být krásná, snažte se vždy vypadat přirozeně. Je lepší hladká pleť, oči jemně nalíčené a zdravé rty s dotekem lesku, než kilo nevhodného makeupu a hrubý nános rudé rtěnky.  

Chcete vypadat během dne zdravě, jako po probuzení?  

Použijte na líčka tvářenku, pro teplý odstín se hodí broskvový tón, pro chladnější jemně růžový. Jako kouzelným proutkem okamžitě vytvoří zdravou barvu ve tváři. Což je skvělé, protože po ránu moc barvy ve tváři nenajdeme, pokud se zrovna nevyspíme do růžova. 

Líbí se Vám tmavší oční stíny? 

Mně moc, jelikož dokážou orámovat oči a podtrhnout jejich podmanivý vzhled. Musí se však s nimi zacházet opatrně, ať není výsledný efekt rozmazaný a neupravený. Jde o vytvoření hlubokého vzhledu, který má za cíl vyvolat v druhém pohlaví touhu. 
    Orámujte si oko hnědou, tmavě modrou, tmavě zelenou nebo černou tužkou těsně kolem řas. 
    Můžete linku protáhnout přes koutek, získáte tak mandlový tvar.
    Pak použijte pro zvýrazní stíny v barvě šedé, hnědé. 
    U konce celé dílo umocníte řasenkou, která zahustí a protáhne řasy a dodá oku krásu.
Muži se nám moc rádi dívají do očí. Kolikrát rozhodují první vteřiny při schůzce. Oční kontakt dokáže o druhém dost věcí prozradit a jak se říká, oči jsou vstupní bránou do duše. Jemně růžové rty s troškou lesku vybízí k polibku. Pánové neradi cítí rtěnky na svých rtech nebo lepkavé barevné lesky. Milují na nás rty vláčné a hebké, bez barevného nánosu. 

 
Že vaše rty nemají zdravou barvu? 
Nevadí. Stačí vzít měkký kartáček na zuby a projet si jemně přes rty, prokrví se a budou vypadat zdravě. Pro zvláčněni naneste trošku bezbarvého balzámu nebo olejíčku, ale opravdu jen trošku a efekt máte zaručený, nikdo jim neodolá.

Vlasy hrají při svádění velkou úlohu, pokud jsou jemně rozčepýřené a vypadají zdravě, budete působit mladistvě

Je celkem jedno, jaký účes zvolíte, avšak pár pramínku kolem obličeje dodá nádech koketnosti. Jelikož k nám muži rádi čichají, mějte vždy vlasy čistě umyté, voňavé, protože to patří k základu hygieny. Taková návštěva, jednou za rok u kadeřníka vlasům jen prospěje, i ony potřebují časem prostříhat, oživit, pokud se barvíte doma, nezapomeňte na dobarvení nebo zakrytí odrůstajících kořínků, které nejsou moc hezké na pohled. 
 

Jaká barva vlasů se mužům líbí? 

 
Každému jiná, říká se, že pánové se rádi ohlédnou za blondýnkou, ale za ženy si berou tmavovlásky. Podle průzkumu štíhlé, blonďaté supermodelky nejsou pro život, ale dobře se na ně dívá. Takže barvu vlasů si zvolte podle sebe, jde přece o vás. A pokud chcete vyzkoušet místo krátkých vlasů dlouhé, dnes už tohle není nemožné, díky vlasovým klipům, které nabízí každé kadeřnictví. 

Jak voníme svému protějšku, je základem pro jakýkoli vztah

Můžeme mít na sobě to nejsvůdnější sexy prádlo, dokonalý účes, super vzhled, ale pokud mu nebudete vonět, bude vše ztraceno. Záleží, jaké vůně používáme, nic se však nesmí přehánět. Stačí kolikrát nanést jen pár kapek na pulzující místa a voníme celý den. Muži na nás mají rádi čistotu, miluji vůni kůže, těla a nejraději jim voníme po koupeli, kdy máme na sobě jen župánek nebo osušku. 
 
Pokud má na nás parfém hezky vonět, opět je důležitá nejen osobní hygiena, ale také čisté oblečení. Použitím deodorantu na hladce oholené podpaží, nic pokazíme, jen umocníme svůj osobní pocit čistoty, stejně tak skvěle bude působit pokožka bez chloupků, čistě upravené nehty, voňavý dech. 
 

Ještě je třeba doladit správný výběr oblečení, doplňků a usměrnit naši řeč těla 

Dokonalý vzhled doladíme správným výběrem spodního prádla, doplňky, oblečením. Na každou příležitost se hodí jiný výběr. Určitě se doporučuje neodhalovat své tělo více, jemné, nevinné náznaky křivek vyvolávají v mužích větší chuť, než když se žena naservíruje na talíř. Na krk si každopádně dejte šperk, který láká pohled přímo na něj a znásobuje touhu dotýkat se vaši kůže. Vše doplňte usměrněnou řečí těla, zůstaňte v naprostém klidu, vyrovnaná, nedělejte nepřirozené, trhavé pohyby, snažte se navodit harmonickou pohodu a charismatický pocit kolem sebe. Na co se nesmí zapomenout je úsměv, ten totiž působí na muže jako magnet a afrodiziakum v jednom. 
Mějte se moc hezky a pamatujte – Vždy se snažte být sama sebou! Jste přece originál, který nic a nikdo nenahradí. 
Blogerka Michaella
(zdroj obrázků: pixabay)

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account