Spodní prádlo bez faux-pas: Expertní rady, jak vybrat a kolik jich mít

Není vidět, a proto ho spousta z nás podceňuje. To však ale rozhodně není na místě. Řeč je o spodním prádle, které nám při správném výběru pomůže vytvarovat postavu a vykouzlit božskou siluetu.Jaký je ale ten správný základ? A co je totální faux-pas? Podívejte se na doporučení.

1. Dbejte na správný základ
Naprostou nezbytností je takzvaná t-shirt podprsenka, která je hladká, bez krajek a dá se vzít pod cokoliv. Já ji doporučuji v tělové barvě, protože pak nemusíte řešit, že vám někde prádlo prosvítá nebo kouká. Není větší faux-pas než svítivě bílá podprsenka pod bílým tričkem.

2. Kolik podprsenek byste měly mít ve skříni?
Alespoň tři až čtyři. Nejlépe dvě tělové a jednu černou. Dále je potřeba podprsenka bez ramínek a podprsenka na sport. Ostatní podprsenky už jsou pro radost a volit můžete podle sebe. Třeba pohodlnou braletku bez kostic ve výrazné barvě, sexy krajkovou atd. Nebojte se experimentovat.

3. Podprsenky střídejte
Zní to jako naprosto banální rada, ale mnohé z žen to bohužel nedělají, podprsenky nestřídají a nenechají je „dýchat“.  Minimální základ jsou přitom ty tři až čtyři kousky. Spíš čtyři. Rozhodně tedy nenoste jednu podprsenku dvakrát za sebou. Nejhorší je, když si žena jednu oblíbí a nosí ji pořád dokola. Raději si oblíbenou podprsenku kupte několikrát. Když máte tři, vydrží vám dva tři roky. Když nosíte jednu, zničíte ji za půl roku. Vytahá se vám obvod, ramínka…

4. Nechte si poradit
V Česku se stále ještě nahlíží na prádlo jako na něco, co je pod povrchem. Přitom je ale stejně důležité jako šaty, které vidí všichni. Stačí jednou vyzkoušet prádlo, které vám skutečně sedne, a ten rozdíl uvidíte. V Americe, kde jsem několik let pracovala a radila ženám se spodním prádlem, je běžné, že si ženy nakupují sety. Jdou do obchodu, nechají si dobře poradit, udělají si hezký den a nakoupí si toho více. Taky jim pak podprsenka vydrží klidně pět let.
Hezký den,
Eva

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account