Několikrát za život slýcháme frázi „to chce klid a nohy v teple“. Napadlo vás někdy, kolik pravdy se v tomto pořekadle skrývá? Vhodná obuv, ale především správný výběr ponožek je základ pro pohodlí a teplo nohou, nejen v zimním období.
Kvalitní a teplé, to je nejdůležitější kritérium při výběru ponožek. Jsou první, s čím přijde pokožka nohou do styku, chrání před okolními vlivy a izolují od bot. Pro chladnější měsíce je vhodné zvolit vyšší ponožky, které chrání před větrem.
Pokud jste ale typ člověka, který miluje život v pravém slova smyslu, užíváte si zábavy a svobody, nebojíte se lehce porušovat zajetá pravidla, pak právě pro vás je správnou volbou nová značka ze společnosti FACTCOOL, veselé ponožky FROGIES!
 
Vizuální identita Frogies reflektuje tyto směry na místo striktních pravidel. Je založena na hravém systému, který klade důraz na kreativitu designerů. Inspirace přichází se subkultur jako punk, rockabilly, tetování, komiksy.
Z velkého množství designů lze vybrat veselé ponožky pro ženy i muže nebo pokud chcete, podle oblíbeností. Kdo určil, že by žena nemohla nosit ponožky v pivním stylu nebo že muži nebudou slušet ponožky s čokoládou?
 
Výhodou veselých ponožek Frogies je také jejich dárkové balení. Nemusíte si lámat hlavu, že si utrhnete ostudu, pokud je nestihnete zabalit do balicího papíru.
 
Pokud ale přeci jen, například z pracovních důvodů, dáváte přednost eleganci, můžete zvolit vyšší ponožky, hodící se k outfitu a obuvi či podkolenky.
  

 

Praktické i stylové ponožky vybírejte na www.factcool.cz!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account