Swel bags kabelky
rukodělné kabelky šité s láskou
Když před ženou vyslovíte slovo kabelka, většina žen se okamžitě usměje a začne si představovat, jakou kabelku by si přála, nebo chtěla koupit. Kabelek prostě nikdy není dost. 
Je spousta příležitostí, kam kabelku nosit, a na každou příležitost se hodí kabelka jiná. Jinou nosíme do divadla, jinou do práce, a jinou třeba na výlet nebo na kafe s kamarádkou. Proto jsou kabelky ideálním dárkem pro každou ženu a dívku. Já mám dcery tři, proto jim ráda dávám kabelku jako dárek. Snažím se vybrat vždycky takovou kabelku, která se dceři bude líbit, a taky se snažím vybrat kabelku originální. Kabelka by měla vyjadřovat to, co má žena, která ji nosí ráda – musí se k ní hodit. Měla by být také originální, aby stejnou kabelku neměla polovina žen ve městě. Někdy mívám problém originální a hezkou kabelku vybrat. Ale kdo hledá, najde. Já jsem také našla. Našla jsem stránku, kde je možno koupit si kabelku krásnou, a přitom originální. Takové kabelky si vyberete na stránkách Swel bags.
Kabelky Swel bags jsou rukodělné kabelky šité s láskou. A je to na nich vidět. Jsou navržené a ušité s precizností a dokonalostí, a je do nich vdechnutá něžná krása a šarm. Přesně taková kabelka je pro ženy skvělým dárkem.

Já jsem vždycky obdivovala rukodělnou práci, možná i proto, že sama nejsem příliš zručná. Šití kabelek jsem znala spíš z dokumentů v televizi, kde kabelky byly šity strojově – jeden kus za druhým, každá kabelka stejná jako ta předchozí. A najednou jsem před sebou na výběr měla tolik kabelek, které někdo ušil ručně. Každá kabelka je originální, nikdy nenajdete dvě úplně stejné. Stačí si jen vybírat. Máte rádi něžné a romantické kabelky? Můžete si vybrat s růžovými květy. Máte rádi přírodu? Pak se vám bude líbit kabelka s vážkami. Pro milovnici koček jako jsem já, najdete i kabelku s kočičkami. Prostě nádhera a krásný výběr kabelek a batůžků ve všech možných barvách.
Vybírala jsem mezi batůžkem, nebo malou crossbody kabelkou.
Nakonec jsem vybrala malou kabelku přes rameno v černé barvě, na přední části se zapínáním na patent.
Kabelka je zdobena motivem barevných srdcí a koček, uvnitř kabelky je jedna kapsa na zip na klíče nebo drobnosti.  Pokud ale potřebujete kapes nebo přihrádek víc, určitě nebude problém se s výrobcem kabelek domluvit.

Dcera teď vždycky, když půjde někam na koncert, nebo na posezení s kamarády vědět, že ji mám ráda, a že je kabelka ode mne (já ty kočky prostě miluju a ona to ví).
Když mi kabelka přišla domů, byla jsem na ni velmi zvědavá. Přeci jen na obrázku vypadá zboží jinak, než ve skutečnosti. Kabelka předčila mé očekávání. Je ještě hezčí než na obrázku. Chvíli jsem se na ní snažila najít nějakou nedokonalost. Přeci jen – ruční práce, tak třeba někde nějaká drobnost bude jinak… Ale ne! Na kabelce je opravdu vidět, že je šitá s láskou. Je vymazlená do posledního detailu. Nikde žádný křivý šev, všechno je nádherně provedené. Skládám paní Andree, která kabelky šije, velkou poklonu. Je vidět, že když někdo dělá svou práci s láskou, výsledek je pak nádherný produkt – v mém případě je to kabelka.
Pokud chcete nádhernou, ručně šitou kabelku Swel bags, stačí si jen vybrat.
Pokud máte nějaký požadavek, nebo prosbu na úpravu kabelky, nebo vzor, určitě se s paní Andreou domluvíte. Třeba na peněžence na drobné ve vzoru kabelky, nebo kosmetické taštičce k batůžku. Paní Andrea je neskutečně šikovná, milá a ochotná, a hlavně trpělivá s námi nerozhodnými kupujícími. Většina z nás si ale určitě vybere z nabídky kabelek už připravených a vyfocených – výběr je opravdu velký a pestrý.
Kabelky jsou z kvalitního materiálu, pokud se vám ušpiní, stačí ji otřít vlhkým hadříkem a jsou zase krásné.
Z kabelky pro dceru mám ohromnou radost. Je to přesně takový ten typ dárku od srdce, jaký mám ráda. Taková kabelka potěší každou ženu.
Pokud si chcete krásné kabelky šité s láskou prohlédnout, nebo koupit, můžete si vybírat na facebooku, instagramu, nebo na stránkách Fler. Všude najdete kabelky vyfocené, a je jen na vás, jaký typ kabelky nebo batůžku se vám líbí.
Pokud si chcete vybírat na facebooku, klikněte zde: facebook Swel bags
Pokud si chcete vybírat na instagramu, klikněte zde: instagram Swel bags
Pokud si chcete vybírat, nebo kupovat na fler.cz, klikněte zde: fler.cz – Swel bags

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account