Ať už jste zkušená nehtařka, nebo si děláte gelové nehty pěkně v pohodlí svého domova jistě oceníte tipy a inspiraci pro zdobení gelových nehtů. Právě kvůli inspiraci a budování nehtařské komunity vznikla “sociální síť” Ruscona Shine, kde si ostřílená nehtařka i nehtařka začátečnice najde to své. Pojďme si ji představit blíž.

Co je Ruscona Shine

Jde o aplikaci prozatím jen pro mobilní telefony iPhone, kde se sdružují a předávají inspiraci především profesionální nehtařky a nehtová studia, případně řekněme domácí nehtařky, které nehty moc baví a dělají je sobě a příp. svým kamarádkám ve volném čase. Pokud nevlastníte iPhone nezoufejte, platforma je dostupná online na webových stránkách: https://www.rusconashine.com/cs/. Snadno se tak připojíte přes svůj PC.

Co na specializované sociální síti najdete

Cílem je, aby zkušené nehtařky, často i se slavnými zákaznicemi, pomohly nehtařkám začínajícím nebo těm domácím s inspirací a dokonce návodem, jak dané nehty udělat. Navíc zákaznice, které nehty baví, tu mají místo, kde mohou snadno vyhledat nehty podle barvy nebo hashtagu a zamilovat se do práce některé ze zapojených nehtařek a třeba se k ní objednat.
Všichni milovníci nejen gelových nehtů najdou na jednom místě veškerou inspiraci a nemusí to nyní vyhledávat na hromadě různých míst, a to ještě s využitím obecných funkcí, které nebyly nikdy nadesignovány pro nehty samotné.

Samotná sociální síť se neustále rozvíjí a vylepšuje, přidávají se nové funkce, probíhají tu kvízy, soutěže a tematické nehtové challenge. Vývojáři sledují co se líbí a co ne, podle toho aplikaci upravují.
Jestli hledáte prvotřídní produkty pro nehtovou modeláž kouknět na eshop Ruscona.cz, kde najdete UV/LED gely, polygely, gel laky, vše potřebné pro Nail Art a veškeré příslušenství pro tvorbu gelových nehtů – UV/LED lampy na nehty, frézky a brusky na nehty, štětce a další.

Znáte výrobky značky Ruscona? Používáte? Dejtev vědět do komentářů 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account