Modelka, moderátorka, zpěvačka a bývalá Vicemiss České republiky Iva Kubelková má módu a oblečení v popisu práce. Ačkoliv od soutěže krásy uplynulo dlouhých čtrnáct let, okatá brunetka jako by zastavila čas. I ona však musí o svoji krásu pečovat a dopřát si čas na fyzickou aktivitu, ale i relax.
V kondici se ráda udržuje sportem, i když jen tehdy, kdy jí to čas a vůle dovolí. Podle svých slov se snaží cvičit dvakrát týdně, ale občas klidně i tři týdny vynechá. Při sportu je pro ni základ kvalitní sportovní podprsenka. „Musím mít pocit, že mi oblečení dobře sedí a že mohu v klidu cvičit, aby mě nic nikde neškrtilo nebo neomezovalo. Jinak mi stačí cokoliv, s čím se dá cvičit, třeba i jen vlastní tělo,“ říká Iva.
Nezanedbává ale ani ostatní kousky sportovního oblečení. Při jejich výběru klade důraz na pohodlné legíny i sportovní trička z kvalitního funkčního materiálu, důležité pro ni jsou ale také doplňky. Na cvičení se neobejde bez karimatky na jógu s protiskluzovou úpravu nebo ekologické skleněné lahve na vodu, která jí pomáhá dodržovat pitný režim. „Chci, aby mi oblečení nejenom sedělo, ale také plnilo svůj účel, aby bylo z dobrého materiálu a aby mi bylo pohodlné,“ dodává modelka.
K tomu, aby člověk dobře vypadal a udržel si figuru, ale pouhé cvičení nestačí, strava je často důležitější než fyzická aktivita. IIva proto začíná den čajem či horkou vodou s citronem, aby nastartovala metabolismus. Před restauracemi dává přednost domácímu vaření. „Stravuji se nejčastěji doma, nejím maso, takže máme jídelníček upravený našim stravovacím návykům,“ tvrdí modelka pro níž je důležité cítit se pohodlně i u domácích prací. Razí totiž teorii, že žena by měla dobře vypadat i ve svém domácím prostředí, proto si dává na tom, co doma nosí, záležet.
Moderátorka si také uvědomuje, že po sportu musí přijít zasloužený relax. Co je tedy pro Ivu Kubelkovou nejlepším odpočinkem? „Nejlépe se zrelaxuji s rodinou, pokud možno u moře,“ prozrazuje Iva, která v plavkách na pláži jistě vzbuzuje velkou pozornost. K dobré náladě jí ale podle vlastních slov stačí daleko méně: „Stačí, když má člověk pozitivní pohled na svět a smysl pro humor. Ten je dobré si pěstovat.“
Ráda také tráví poklidné večery doma u svíček a v pohodlném nočním prádle, na podzim pak zachumlaná v hřejivé dece. K tomu se ale dostane až poté, co stráví plnohodnotný čas se svými dětmi, což je její každodenní rituál. „Večer většinou zaháním děti do postele, protože čím jsou starší tím mají tendenci víc ponocovat,“ svěřuje se modelka, které to sluší i v pyžamu a županu.

 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account