94

Jste profesionální fotograf? Fotíte ve volném čase? Anebo jste modelka, která hledá uplatnění nebo teprve začíná a chce „jen“ mít pěkné fotky? Znáte Fotopátračku? Máte na tomto serveru profil? Pokud ne, tak nezbývá nic jiného než navštívit stránky fotopatracka.cz, zaregistrovat se a začít využívat mnoho možností, které tento web nabízí. Tento v současné době největší server v ČR zaměřený na fotografování působí na online trhu již téměř 15 let a propojuje svět fotografování, modelingu, vizážistů, ale třeba také grafiků a bloggerů.
V těchto dnech startuje dokonce soutěž o zájezd do Las Vegas pro fotografy, kteří mají účet na fotopatracka.cz s názvem ´´Soutěž Fotopátrání´´.Podrobnosti o této soutěži, ale nejen o ní, naleznete na stránkách, ale také na Facebooku. Pokud pro svůj tvůrčí záměr potřebujete modelku nebo třeba vizážistku, stylistku nebo kadeřníka, je tu právě Fotopátračka. Můžete zde vyhledávat v široké databázi, zadat poptávku nebo naopak nabídnout své služby. Toto vše vám umožní registrace, která je zdarma. Žádný učený z nebe nespadl a pokud se třeba chcete v umění fotografie zlepšit, máte díky Fotopátračce  jedinečnou možnost navštívit některý z workshopů, které jsou zaměřeny na různé oblasti z profese fotografa. Nabídka, kterou naleznete na fotopatracka.cz je široká a neustále se aktualizuje. Zkuste projít některým z workshopů, přihlaste se do soutěže a vyhrajte luxusní zájezd do Las Vegas. Fóra, která také naleznete na stránkách, můžete využít, pokud potřebujete poradit, či třeba chcete něco doporučit. Své fotografie můžete vystavit v albech na svém profilu nebo v galerii.  
Pokud se chcete ocitnout v exkluzivní společnosti fotografů, kteří vědí zač je toho v České republice fotografování, tak se přidejte do rodiny fotopatracka.cz
A nezapomeňte se přihlásit do soutěže Fotopátrání zde.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account