Kolonial.cz: Řešení pro každou situaci, od party po návrat z dovolené

Ženy prý rády nakupují. Většina a většinou ano. Ale i my se někdy vyčerpáme a čas od času přenecháme nákup jiným. Znám pár situací, kdy se nákupní služby Kolonial.cz opravdu hodí a usnadní nám život.
Vynechte pondělní nákupy

Po víkendu nezbyla v ošatce ani kůrka, lednička vyjezená a v hlavě otázka, co budeme v týdnu jíst. V pondělí musíme na nákup. Nemusíme, stačí si jen sednout a promyslet, jaká jídla chceme v týdnu uvařit a pak si potřebné suroviny objednat. Kolonial.cz vše nakoupí a doveze až domů, chcete-li přímo před vaši ledničku. Po pondělním náročném dnu už nemusíte trávit další dvě hodiny v obchodu, přijdete domů a večeříte.
 
Návrat z dovolené v klidu a pohodě
Znáte to, vracíte se z dovolené a doma nic. Lednička prázdná, psi mají poslední granule a před vámi „hladové“ vybalování. Připravit se zpět do pracovního procesu je také lepší s plným žaludkem. Prodlužte si chvíle dovolené a vraťte se domů, kde na vás čeká nakoupeno. Den před návratem si vyberte na Kolonial.cz potraviny, drogerii, jídlo pro vaše domácí mazlíčky a doma už jen vybalujte. Všichni budou spokojení.

Velká party, velký nákup
Plánujete velkou oslavu nebo zahradní party? Váš nákupní seznam čítá asi 50 položek a vy si jen pomyslíte, kdo to bude „dřít“. Nákup nechte na fešném silákovi, který se o váš velký a těžký nákup postará.

Udělejte radost babičce
Rádi pomůžete svým rodičům, ale audit, dlouhá porada, spoustu zařizování vám plány často překazí? A kdo pomůže babičce s nákupem? Žádný strach a výčitky. Objednejte vše z kanceláře, nebo ukažte babičce, jak si nákup může objednat sama. Je to velmi jednoduché. Uvidíte, že se jí to zalíbí. Ušetříte váš čas a babiččina záda.

S dětmi na výlet, ale ne do nákupního centra
Zažili jste někdy velké nákupy s dětmi? Kdo ano, ví o čem je řeč. Ty malé běhají sem tam a plní košík vším, co je sladké, barevné a čokoládové, v polovině nákupu se jim chce čůrat a u pokladny spustí urputný pláč, neboť jejich milované lentilky jsou na dně tašky. No a ty starší se jen otráveně tváří. Vezměte je raději ven, na výlet či do kina a nákup přenechejte Koloniálu.cz. Uvidíte, ušetříte mnoho šedivých vlasů.
Musíte zítra na nákup? Už ne. Zadejte Kolonial.cz a nakupujte. Můžeme doporučit, naše testerky mají vyzkoušeno.
A co Kolonial.cz má a  umí?

Výběr z 10 000 položek, čerstvé ovoce, zeleninu, maso, drogerii, krmivo pro mazlíčky…

Garantuje spokojenost a pokud se vám v nákupu něco nezdá, vrátí peníze.

Ceny jsou konzumovatelné kamenným prodejnám a každý týden má stovky akcí.

Zaváží Prahu a její okolí, Plzeň, Mladou Boleslav, Pardubice, Hradec a Chrudim.

Dopolední závozy ve všední dny jsou zdarma.

Zdroj: Petra Kubal

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account