K Velikonocům se váže mnoho tradic a pověstí. Jednou z těch nejzajímavějších je jistě otevírání země a hledání pokladů na Velký pátek. Zlato, mince i drahé kameny mají právě tento den čekat na své objevení a udělat někoho šťastným.
Příběhy však vyzdvihují také opravdové hodnoty. Blízcí lidé jsou totiž nad všechny poklady. A tak si to nyní, ve svátečním velikonočním čase a také době karantény můžeme připomenout. Konečně máme příležitost užít si svoji rodinu a třeba i přehodnotit své priority…
A nějaký ten pohádkový poklad, resp. pohádku si přitom můžeme užít
Karanténa má i své výhody. Nejenže máme čas pro své blízké, najednou se otevírá také mnoho nových možností, jak doma trávit čas. Například tolik oblíbené české pohádky jsou vzhledem k současné situaci ve velkém dostupné přímo online, třeba na webu České televize TADY.
Česká televize nenabízí jenom program pro seniory, ale má také web pro děti se speciální sekcí Nenudím se doma. A tam lze shlédnout mnoho krásných pohádek, osvědčených i novějších, třeba pohádku Duch nad zlato, Čarovný kamínek nebo Princezna a půl království.
Kterou pohádku máte nejraději? A podíváte se na nějakou i na Velikonoce?

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account