Další knížku od Táni Kubátové, kterou bych vám ráda představila, je Záruční list na život.

Příjemná, pohodová kniha, jako ostatně všechny od této autorky. Hlavní hrdinka zažila v dětství trauma, kdy ji těžce nemocnou rodiče opustili a emigrovali do USA, po čase jí opouští i sestra Eva, která odlétá za rodiči. V té době velmi citově přilnula k babičce a dědečkovi, kteří ji vychovali a později, kdy již měla možnost odjet za rodiči, odmítla je opustit. Nedopadl jí ani vztah s přítelem, se kterým si plánovala budoucnot.

Telefonáty muže, kterého náhodně potkala na ulici, vstoupí jedenatřicetileté Jarce do života zcela nečekaně. Zrodí se mezi nimi kamarádství, neboť spolehlivá anonymita vzájemných hovorů je oba zláká k nebývalé otevřenosti. Nakonec, proč se nesvěřit někomu, koho můžeme ze života lehce vymazat tím, že přestaneme přijímat jeho hovory?

Jenže co se stane poté, co jeden z nich náhodně zjistí totožnost toho druhého? Jak vše nakonec dopadne s Lasičkou a Mefistem?

Jak hodnotí knihu jiné čtenářky?

Příjemná romantika se zajímavým námětem. 🙂 Zatím nej kniha od autorky, kterou jsem prozatím četla.

Kniha mě naprosto zaujala a vtáhla mě do děje. Velmi romantické.

Pěkná kniha. Brno i místo na Vysočině popisované v knize znám,tak bylo fajn představit si konkrétní ulice, městské části, přírodu. . .

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account