Dnes bych vám chtěla představit mlýnky na sůl a pepř Cole and Mason Keswick Mill.
Mlýnky jsou moderní, krásně vypadají – díky barvě tmavého ořechu se stanou ozdobou každého (nejen) svátečního stolu.
·      Mlýnek na sůl Keswick
je doporučován nejlépe na kvalitní horskou sůl. Hrubost mletí si můžete nastavit snadným pootočením kovového prstence na mlýnku – přednastaveny jsou tři stupně hrubosti mletí. Nejhrubší například na saláty, nebo když pečete rohlíky, jemné mletí na dochucení polévek a omáček při vaření i při servírování hotového jídla. Cole and Mason mlýnek oceněný Gourmet Precision mechanism, má diamantově ostrý mlecí mechanismus. Mletí je tedy velmi rychlé, a mlýnkem jde pootočit snadno. Stupně mletí jsou velmi dobře nastavené, já mám na dochucování raději jemně mletou sůl, můj partner hrubší, s tímhle mlýnkem nemusíme složitě nastavovat a hledat přijatelnou hrubost, stačí lehce pootočit ke značce a mlýnek funguje přesně tak jak má. V minulosti u mlýnků na sůl jsem často řešila problém s nastavováním hrubosti mletí, byla to docela alchymie, takže teď jsem opravdu spokojená s jednoduchostí nastavení, a hlavně s tím, že z mlýnku padá tak hrubá sůl, jakou opravdu potřebuji. Mlýnek jde snadno naplnit.

·         
·        Mlýnek na pepř Keswick
 je také vybaven prstencem k nastavení hrubosti mletí – má ale hned šest stupňů hrubosti. Nejhrubší na steaky, střední na pizzu a jemné mletí na polévky a omáčky. Mlýnek je vybaven oceněným Gourmet precision mechanism, pepř nedrtí, ale plátkuje pro uvolňování maximálního množství chuti při každém pootočení. Mechanismus je z uhlíkové oceli. A věřte, že tu změnu poznáte. Možná si teď říkáte, že není rozdíl mezi drceným pepřem, a pepřem plátkovaným, ale sami se přesvědčíte, že pepře stačí mnohem menší množství a je výraznější a jemnější. A nestalo se mi ani jednou, aby z mlýnku vypadla nadrcená zmáčknutá pepřová kulička. Velmi mne překvapilo, jaký rozdíl mezi mlýnky na pepř může být. Potvrdilo se mi, že z kvalitního mlýnku je mnohem lépe mletý pepř, je chuťově výraznější a jemný. Také možnost šesti stupňů hrubosti mletí je velmi příjemná. Mlýnek jde velmi snadno naplnit po stlačení víka.

Oba mlýnky jsou vysoké 18 centimetrů, materiál bukové dřevo/akryl/ nerez ocel, barva ořechové dřevo, po stlačení víka jdou snadno naplnit, mají nastavitelnou hrubost mletí ( mlýnek na sůl 3 stupně, mlýnek na pepř 6 stupňů hrubosti mletí)
Mlýnky Cole and Mason Keswick Mill se velmi dobře drží, skvěle se s nimi pracuje, dobře melou, takže se stanou nenahraditelnými pomocníky při vaření, grilování nebo dochucování jídel. A protože skvěle vypadají, ozdobí každou prostřenou tabuli, ve všední den i tu sváteční. 
Pokud chcete koupit mlýnek na sůl, klikněte zde: Mlýnek na sůl Keswick Cole and Mason
Pokud chcete koupit mlýnek na pepř, klikněte zde : Mlýnek na pepř Keswick Cole and Mason
Kuchyňské potřeby nakoupíte  po kliknutí zde: eshop Kuchyn-domov.cz

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account