Butikovky – Historky z prostředí luxusního letištního butiku, který vede obchodnice Justýna. Módní nadšenkyně neuváženě zaměstná i svou nemódní sestru, která s nepochopením sleduje dění kolem prodeje předrahých kousků z pravých kožešin, kašmíru i hedvábí. A také chování „bohatýrek“, jejich móresy a marnivost. Zároveň sama tenhle kšeft tak trochu nezvládá, a tak prodá například vlka namísto lišky. Luxusu chtivé dámy vůbec dost mate, protože nerozezná… vlastně nic, čímž se mnohdy dostává do nežádoucích situací.

Krátkou povídku “Koala” si můžete přečíst zde.

Autorkou je Jana Sobíšková, narodila se v Praze a pracuje v butiku s luxusní módou, ve kterém během let sesbírala mnoho inspirace k sepsání své druhé knihy. Je matkou pětiletého syna a ve volném čase fotí, upravuje fotky, hledá poklady pomocí detektoru kovů, čte zejména o středověkých dobách – a píše *heart*. Blogové příspěvky i knížky. Její prvotina o úspěšném, leč rozervaném muzikantovi vyšla v roce 2016 pod názvem Metoděj Tott.


Jak kniha Butikovky vznikla?

Jana už bezmála deset let píše osobní blog, ale i souvislejší texty, které se rozhodla publikovat až jako celek. Předchozí knížku – Metoděj Tott, skromně vydala jen pod iniciálami J. S. Krátce se ohřála v knihkupectvích a dostala mnoho pozitivních ohlasů. Butikovky, na rozdíl od prvotiny, píše Jana už řadu let, průběžně sbírala a sepisovala (ne)uvěřitelné příhody z odehrávající se butiku. Právě teď nastal čas poslat do knihkupectví i tyhle historky, které jistě pobaví mnohé z vás.
Pokud chcete udělat dobrý skutek a pomoc Janě vydat její knihu, podívejte se zde.
Děkujeme *heart*


 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account