Druhý dil ze série Božský bastard. Aby unikla expříteli, který ji podváděl, rozhodne se Sara Dillon odstěhovat do New Yorku, kde hodlá najít vzrušení, bez toho, aby se musela vázat. Takže když v jednom klubu potká neodolatelného sexy Brita, neočekává nic jiného, než noc plnou zábavy. Ale způsob – a rychlost – s jakou ztrácí zábrany ji dovede k jednorázovce i Božskému cizinci.

Celé město ví, že má Max Stella rád ženy, ne že by kdy narazil na takovou, co by si rád udržel. Až do chvíle, kdy potká Saru, která mu dovolí daleko víc, než jiné ženy – například pár velice choulostivých fotografií. Pak se začne ptát sám sebe, jestli pro něj mimo ložnici existuje také něco jiného.

Tajné a žhavé schůzky na místech, kde je můžou přistihnout, jsou pro Saru menším zlem i strašákem, než soukromé prostory, kde by se s Maxem mohla více sblížit.

Tato knížka mi přijde od ostatních tak rozdílná. Téměř v každém milostném příběhu jsou problémy celou dobu. Napravují se a hlavní hrdinové se z nich učí, ale Božský cizinec (stejně jako Božský bastard) budí dojem, že se žádná vážnější krize neobjeví. A najednou BUM! Pár stránek před koncem je to konečně tady a přesně v té chvíli nemůžete odtrhnout od řádků oči a to mě na tom baví.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account