Sice už pár let bydlím ve městě, ale pořád se považuji spíš za vesnickou holku, která miluje přírodu, květiny, klid a vše s tím spojené. Ráda si zajdu sice do společnosti, s kamarádkami vyrazím na náměstí na vínko, nebo do divadla, ale do přírody mě to stejně táhne nejvíc. Už od malička jsem ráda tvořila různé čelenky, náramky a jiné ozdůbky třeba z pampelišek a jako starší jsem začala vytvářet nejrůznější květinové dekorace- převážně z květin natrhaných na louce.

Jak jsem jsem s výzdobou z umělých květin začala

Nyní se mimo mé hlavní práce zabývám i květinovou výzdobou do bytů, případně na svatby a různé události. Nejraději vytvářím dekorace z různých výrazně barevných a velkých květů, které se pak snažím barevně sladit se zbytkem výzdoby. Před nějakým časem jsem začala mít poptávky i na umělé květiny a rostliny, čemuž jsem se původně nechtěla příliš věnovat, ale počty poptávek rostly, a když se na mě s podobným požadavkem obrátil i jeden můj letitý klient, se kterým jsme měli roky výbornou spolupráci, tak jsem se začala pídit po tom, jestli je vůbec možné sehnat umělé květiny, které by působily jako živé. Nakonec jsem našla jednoho dodavatele, u něhož mě kvalita kytek opravdu ohromila, stejně jako fakt, co vše se dá najít v jeho nabídce- například i velké umělé palmy, stromy, nebo různé exotické rostliny s výškou i přes 3 m. A právě dvě palmy chtěl můj klient před vchodové dveře jako “wau“ prvek, který upoutá kolemjdoucí. Nakonec jsme se na spolupráci domluvili a vše dořešili ke spokojenosti obou stran. Nakonec jsem začala umělé květiny najen nabízet klientům, ale dohromady s přítelem i prodávat na eshopu umele-kvetiny-prodej.cz

Konkrétní tipy pro dekorace z umělých květin a rostlin

– Je vhodné používat rostliny a květiny, které se v daný čas vyskytují i v přírodě, protože celá dekorace pak působí autentičtěji.
– Umělé květiny je vhodné doplnit nějakým přírodním prvkem, který má dlouhou životnost (může jím být např. tráva, větvička, kameny apod.).
– Pokud dekorujete květiny do vázy, pak do ní nalijte vodu- dekorace bude působit o to realističtěji a navíc voda vázu zatíží, takže se tak snadno nepřevrhne.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account