Přestože výstavba zdaleka nestíhá pokrýt poptávku po nemovitostech, rozhodně nestojí. Novostavby vyrůstají dokonce i v centru Prahy. O volné pozemky je tady pochopitelně nouze, developerská a investiční společnost PSN však umí hledat. V Praze na zelené louce, resp. na Vinohradech, poblíž svého projektu Depo Grébovka, nyní staví moderní novostavbu. V projektu nazvaném Vila dům Na Vinici nabídne ve čtyřech patrech 27 bytů o dispozicích 1 + kk až 3 + kk.  V suterénu jsou navíc obyvatelům domu k dispozici garážová stání a praktické sklepní kóje.
Nové byty na Vinohradech
Nové byty na Vinohradech představují životní investici. Zázemí tady najdou jednotlivci, páry i celé rodiny. Jsou situované v té nejžádanější pražské čtvrti a skýtají vše, co si moderní doba žádá. Příležitosti pro aktivní život, zábavu, sport, wellness, kulturu, nákupy doplňují i skvělé občanské služby. Dopravní dostupnost automobilem provází i vynikající spojení MHD, které zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. K dispozici je také vlaková zastávka ve Vršovicích. Vedle všech výhod života v centru metropole ohromí lokalita také záplavou zeleně.
Vila dům vyrůstá v sousedství skvostného parku Grébovka, s přírodou ji však propojují i předzahrádky, balkony a velkoformátová okna. Energií přírody dýchá i interiér vzorového bytu.

Foto: Vila dům Na Vinici, PSN
Vila dům Na Vinici
Protože v případě nemovitostí jde vždy o dlouhodobou záležitost, nejlepší design je design nadčasový. Právě ten charakterizuje projekt Vila dům Na Vinici. Respektuje přitom tradiční hodnoty bydlení a současně odkazuje na zdejší honosné prvorepublikové vily. Ty jsou při Vinohrady typické.
Nepřekonatelným benefitem každé novostavby, Vila dům Na Vinici není výjimkou, je to, že je vše nové, perfektně funkční a odpovídající současným standardům. Moderní materiály a technologie ulehčují život díky nebývalému komfortu i úsporám energií.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account