Architektka Eva Lövenhöferová ze Studia Evalofa zpestřuje svými konzultacemi veletrhy designu a interiéru pravidelně. Na jarním Design Shakeru představí nový worskhop pro veřejnost. Potřebujete-li v životě změnu, nenechte si tuhle novinku ujít.
Studio Evalofa mění životy prostřednictvím změny prostředí ve kterém žijeme či pracujeme. Vytváří studie interiérů. Zajišťuje projektové dokumentace a kompletní realizace. Vše vzniká ve spolupráci s lety osvědčenými dodavateli. Počínaje zkušenými projektanty přes špičkové české truhláře a další dodavatele zařízení. Konče šikovnými elektrikáři a řemeslníky včetně úklidu.
„Měnit lidem životy mě baví. Přináší jim to totiž radost. A to je nejlepší možná odměna za mou práci,“ říká architektka Eva Lövenhöferová. „Základem spolupráce je zjištění potřeb a pochopení způsobu života, fungování rodiny i vkusu klientů. Vznikají pak funkční projekty doladěné k naprosté spokojenosti,“ dodává architektka. Aby nás přiměla přemýšlet o bydlení a pracovním prostředí prakticky i koncepčně, připravila speciální workshop.
Zúčastnit se ho můžete v rámci 8. ročníku Design Shakeru, veletrhu interiérového designu. Bude se konat v sobotu 23. března 2019 od 11.00 v PVA EXPO v pražských Letňanech. Tématem workshopu jsou „prostory pro život“. Architektka Eva se podělí o zkušenosti a tipy vycházející ze své dlouholeté praxe. O prostorech nejdříve zauvažuje z pohledu funkce a úložného místa. K čemu slouží? Jaké činnosti tam vykonáváme? Co v nich potřebujeme ukládat? Účastníci workshopu se můžou aktivně zapojit. Setkání skončí vzájemnou debatou nad projekty účastníků.
Workshop se zaměřuje na obývací pokoj a kuchyni. Kdo se bude chtít věnovat jiným prostorům či dokonce konkrétním řešením, může si s sebou přinést projektovou dokumentaci nebo plánky. Po workshopu je možný přesun na stánek Studia Evalofa. Zde bude architektka Eva k dispozici k případným konzultacím.
ZDE se na workshop můžete hlásit. Míst bude dostatek, ale co kdyby náhodou.
Více o Evě Lövenhöferové a jejím Studiu Evalofa se dozvíte na webu www.evalofa.com.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account