196

Většina Čechů sní o vlastním bydlení… Přestože tyto sny nabývají mnoha různých podob, zvláště vysněné městské bydlení je v reálu zhmotněno originálními developerskými projekty. Ty nejzajímavější developerské projekty v jednotlivých regionech České republiky sdružuje soutěž Realitní projekt roku. Klade si za cíl zviditelnit kvalitní projekty, které jsou v aktuálně na trhu, a to již celých deset let.
Realitní projekt roku 2020 již má své vítěze.
Tradičně se mezi ně zařadila i společnost PSN. Ocenění v jubilejním desátém ročníku prestižní soutěže si odnesly hned tři projekty PSN – Palác Dlážděná, Rezidence Opletalova a Rezidence U Prokopa.
Praha: Historie a současnost v jednom městě
…v jedné budově, v jednom bytě
Palác Dlážděná i Rezidence Opletalova (viz úvodní foto) jsou situovány v historickém jádru Prahy, které je zapsáno v Seznamu světového dědictví UNESCO. Oba projekty propojují neorenesanční architekturu s architekturou současnou. Nechybí jim výjimečná atmosféra, ale ani uživatelský komfort, kterého skýtají v maximální míře.

Foto: Rezidence Opletalova, PSN
Komfortní bydlení nabízí i Rezidence U Prokopa v Praze na Žižkově. Původní secesní dům podle návrhu architekta Václava Foltýna z roku 1907 zachová původní architektonické prvky, současně využívá dostupné technologie, aby nabídl vše pro moderní život. Byty o dispozicích 1+kk, 2+kk i 3+kk jsou nabízeny ve standardu White wall, tedy umožňují dotvořit prostor přesně dle svých představ. K dokončení bytu vede pět kroků. Začíná položením podlahy, dále realizací obkladů, kuchyňské linky, sanity a osvětlení.
Rezidence U Prokopa chce být místem, kde se odehrávají neobyčejné příběhy obyčejných lidí. Nabízí bydlení pro ty, kteří ocení patronát svatého Prokopa. Ten je nejenom patronem domu, ale také celé české země. Právě tento světec má být ten, který vítězí nad zlem.
Prohlédněte si všechny rezidenční projekty PSN, jsou k vidění tady…

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account