První knížka, kterou jsem od této slovenské autorky četla. Náhodou jsem ji objevila v knihovně a hned jsem se začetla..Zasmála jsem se i lehce zamyslela. Pohodové čtení, perfektně napsané a hodně čtivé.

Hlavní hrdinka hledá nový vztah, hledá nového muže, který by měl rád i dcerku. Linda vlastně hledá i sama sebe. Příběh dnešní doby je plný tápání, hledání, naslouchání, virtuální komunikace… Autorka popisuje i vnitřní pocity lidí, kteří jsou za PC, na internetu, maily, SMS, virtuální komunikaci, jejich víru i lži… Není nad osobní setkání, ale když jde o lásku, soudnost jde stranou! Linda nachází virtuálního přítele, muže svých snů a prožívá lásku s velkým L. Je to osudový vztah?

Nejprodávanější kniha na Slovensku roku 2007 v českém překladu. Velmi otevřená kniha o tom, co dokáže jeden obyčejný muž udělat s racionálně uvažující ženou. Linda, majitelka prosperujícího bratislavského antikvariátu, je úspěšná, inteligentní žena s velkým smyslem pro humor a touhou po opravdové lásce, ale zároveň frustrovaná z několika nevydařených vztahů. Jednoho (ne)šťastného dne se virtuálně seznámí s Jakubem.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account