Často teď řeším téma děti a úklid. Od určitého věku vedu svou dceru k úklidu a pomoct mi s běžným úklidem. Dřív jsem se bála ji nechat pracovat s úklidovou drogerií, jelikož i mě samotné třeba takové savo dělalo problémy.  Buď jsem na nových teplákách objevila bílou skvrnu a nebo se po i při použití nedalo dýchat několik hodin.

Vystřídala jsem za ty roky opravdu hodně prostředků a všude byl problém s agresivní chemii. Pak dávejte takové prostředky dětem! Někdy jsem si i díky běžné drogerii zničila povrh nábytku. No prostě hrůza..

Naštěstí teď už se bát nemusím nechat i dceru uklízet koupelnu, či wc uklidovými produkty.  Narazili jsme na šetrné eko produkty, které neškodí jak nám, tak ani přírodě a navíc ještě ušetříme nějaké ty penízky.  A hlavně si dcera při úklidu sprchového koutu užije i zábavu, když stříká pěnu na skleněné dveře s vodním kamenem.   Nebo míchá prací program do pračky a je to pro ni taková malá laboratoř.

Jak to vnímáte vy? Necháváte děti s vaší běžnou drogérii uklízet?

Tagy:
4 Komentářů
  1. MariannaFabušová 2 roky ago

    Zaujímavé čítanie

  2. Lenka Hudečková 2 roky ago

    Ano, vedeme našeho vnoučka, zrovna tak, jako jeho rodiče, aby se naučil uklízet si po sobě hračky a on to dělá rád. Sice ještě raději hračky rozhazuje, ale jsou mu teprve 2 roky :-).

  3. NelaVávrová 2 roky ago

    děkuji za TIP

  4. Je dobré, pokud se děti vedou od mala k tomu, že se na úklidu domácnosti podílí celá rodina.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account