Tak na tuto knížku jsem byla velmi zvědavá, neb jsem chvíli koketovala s myšlenkou, objednat si jí zde na Ženách s.r.o. jako dárek za nasbírané body.

Ale před nedávnem se objevila mezi novými knížkami u dcery v knihovně a tak jsem usoudila, že přečíst si jí, mi bude nejspíš stačit, už proto, že nové knihy není doma moc kde skladovat a také, že málokdy se k nějaké znovu vrátím.

Každopádně minimálně za přečtení knížka stojí a jistě potěší i spoustu žen, které by jí dostaly případně jako dárek. Tedy hlavně žen, které budou věkově +- z generace tzv. Husákových dětí. Já jsem jen o malinko starší, než autorka knihy a proto jsem hodně situací zažívala obdobně, jak je v knížce psáno, dost věcí se mi četbou oživilo.

Román Příběh líčí důvěrným a zároveň velmi prostým způsobem životní peripetie ženy z generace Husákových dětí, se všemi jejími vzlety i bolestnými pády od její první vzpomínky, až do současnosti. Laskavě a humorně vypráví o okamžicích lidského štěstí i neštěstí, o hledání odpovědí na důležité otázky, o ceně a síle přátelství, lásky a humorného nadhledu, o nalézání sama sebe i o tom, že ke skutečnému štěstí nakonec stačí tak málo – jen chtít, otevřít oči, věřit si, snít, a nikdy se nevzdat…

Přijměte přátelské pozvání a pojďte se projít bezstarostným dětstvím, pobavit četnými úskalími dospívání, prožijte nečekané životní události i promarněné šance, znovuzrození z popela, nechte se strhnout nezapomenutelně krásnými i bolestnými zážitky, ve kterých hrdinka Příběhu postupně dozrává v sebevědomou ženu, partnerku a matku. A kdo ví? Možná zjistíte, že tahle úsměvná kniha je tak trochu i o Vás…

Příběh je úsměvné, milé čtení ze života, které vám mnohokrát vykouzlí úsměv na tváři. Zavzpomínáte u něj na léta před revolucí, jak to chodilo „tenkrát“ za Husáka. S D. D. dojdete až k 17. listopadu 1989 a budete s ní zvonit klíči na Václaváku. Poté budete zkoušet podnikat a hledat tu pravou lásku a než se nadějete je větší část života za vámi.

Jediné, co mi na knížce lehce vadilo, byla absence kapitol, jinak mohu jen a jen doporučit.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account