Klasické lízátko známe všechny, minimálně z dětství. A dobrý koláč nesmí chybět na stole alespoň jednou za čas. Napadlo vás někdy, že je možné tyhle dvě věci zkombinovat do úžasné dobrůtky?
Nám se tato takzvaná cake pops nejvíce osvědčila při dětské narozeninové oslavě. Nejen, že lákavě vypadají. Navíc skvěle chutnají a jsou jednohubkou optimální velikosti pro dětské pusinky.
Dalším bonusem je, že si jejich barevnost můžete odladit podle tematického zaměření dětské party. V našem případě se jednalo o mejdan ve stylu mořských panen. Tudíž cake pops vypadala jako z mořské pěny a nechyběly samozřejmě ani jedlé ozdobné perličky ve formě posypky.
Pohrát si můžete i s příchutěmi. Narazila jsem na recepty na čokoládové cake pops spojované krémem z marcarpone a nutelly, naší volbou však byly cake pops s příchutí medovníku s polevou z bílé čokolády. Máte chuť je vyzkoušet? Recept naleznete na http://sunshineday.cz/recepty/cake-pops-aneb-kolacova-lizatka/ . A nezapomeňte se pochlubit i vašimi výtvory!
 
Krásný slunečný den přeje
 
Jana
sunshineday.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account