SVÍČKÁRNA ŠESTAJOVICE
Fotky ze svíčkárny a minizoo jsou staršího data, takže spíše jen pro představu. 🙂 Už brzy tam ale vyrazíme a zjistíme, co je tam nového. Teď, když koukám na stránky svíčkárny Rodas, tak jsem zjistila, že za ty roky rozšířila firma seznam svých poboček. http://www.rodas.cz/  V Šestajovicích je kromě svíčkárny též mydlárna, pastelkárna a čokoládovna pro veřejnost: Je otevřeno celoročně, SOBOTY A NEDĚLE od 10:00 do 18:00 hodin, bez objednání. Z Prahy se tam dostanete snadno autobusem z Černého Mostu. Autobus je tam za 19 minut a jezdí každých 30 minut. Stejnou otevírací dobu má i přilehlé minizoo – kde najdete tato zvířátka:  Shetlandské poníky, holandské mini kozičky,  kvésánské mini ovečky,  gottigenská mini prasátka, nově sovy pálené, bažanty, husy labutí a zdrobnělé slepičky a další. Občerstvení si tam můžete zakoupit a kromě vlastnoručně vyrobených výrobků si můžete i něco zakoupit v podnikové prodejně.
“Vyrobit” si můžete svíčky,mýdla,koupelové soli ,voskové pastelky.
-svíčky namáčet v barevných politurách,které slouží k tomu ,aby svíčky nestékaly a zároveň vytvořily ,,parádu,,
-svíčky nalévat do ozdobných nádobek,ořechových,vaječných skořápek,nebo půlek z citronů
-svíčky vrstvit práškovým barevným  parafinem do ozdobných sklenic
-svíčky polévat ozdobnou hmotou ,,starwax,,
-koupelové soli s přírodními esenciálními oleji,7 druhů a barev,můžete různě vrstvit do sáčků,nebo ozdobných lahviček
-voskové pastelky ze včelího vosku a potravinářských barev,odlévat do forem různých tvarů ,např. zvířátek ,kytiček, a také trojhranných.
Zde si můžete prohlédnout, co si od Rodasu můžete zakoupit. http://www.eshop-rodas.cz/ Slyšela jsem chválu na parafínové zábaly a já osobně mám vyzkoušené svíčky, koupelové soli …. a nemají chybu.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account