O loňských letních prázdninách jsme s dcerou a vnučkami navštívily tento dinosauří park, který se nalézá jen pár desítek kilometrů od českých hranic.

Chcete vidět, jak vypadala naše země v době, kdy se po ní proháněli dinosauři a další pravěcí ještěři? Pak se vypravte do Německa, kde nedaleko města Bautzen (u obce Kleinwelka) najdete obrovský dinosauří park nazvaný Saurierpark. Jeho návštěva rozhodně stojí za to – bavit se zde budou nejen děti, ale i dopělí.

V Saurierparku najdete desítky plastik dinosaurů v životní velikosti. Při procházce parkem na vás číhají doslova na každém kroku. Mnoho z nich je zobrazeno v reálných scénách, abyste si mohli lépe představit, jak život v pravěku vypadal. Mezi nejznámější a nejatraktivnější patří Tyrannosaurus Rex či 15 metrů vysoký Brachiosaurus.

Pro děti jsou v parku připraveny i další atrakce, jako například velký lanový park. Ten, kdo v něm vyšplhá až na vrchol, se může podívat obrovskému Brachiosaurovi doslova z očí do očí.

Uprostřed parku najdete vesmírné centrum, ve kterém se dozvíte něco o vzniku vesmíru a na vlastní kůži zažijete Velký třesk. Česká vás zde i vzrušující multimediální cesta do středu země a budete mít možnost poslat pozemský pozdrav do vesmíru.

Pokud vám při prohlídce Saurierparku vytráví, navštivte obří kosmickou loď, která nabízí bohaté možnosti občerstvení a příjemné posezení.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account