Matějská pouť v Praze je akce, která zaujme každého. Jak malé, tak i velké návštěvníky. Výstaviště se nachází kousek od stanice nádraží Holešovice ( linka metra C). V sousedství výstaviště se ve Stromovce nachází Planetárium Praha. Na východní straně na výstaviště navazuje Tipsport arena, domovská hala klubu HC Sparta Praha.

Tato akce se koná 23. únor 2019 – 22. duben . Otevřeno mají od úterý do neděle. Přes týden od 14 – 21 hodin a o víkendu od 10 – 22 hodin. O víkendu musíme počítat i s tím, že musíme zaplatit vstupné u vchodu 30 Kč. Z loňského roku vím, že když je pěkně, tak o víkendu jenom ve frontě při vstupu do areálu můžete čekat i hodiny.

K samotné letošní pouťi. Vzhledem k tomu, že mohu porovnávat s lonským ročníkem, tak musím říct, že mám z toho smíšené pocity. Byla jsem tam včera 7.3.2019 ve večerních hodinách cca okolo 7. Když si odmyslíme počasí, tak všechny kolotoče byli otevřené, několik střelnic na růže, občerstvení a stánku se sladkostma taky.

Jsme s přítelem fanoušci Break dance, takže to byla naše prvotní volba. Pak jsme šli i na pár dalších věcí. Ale když to porovnám s loňským rokem, tak jsme si zkusili volný pád, booster xxl atd… Takže letos to bude o možném dalším opakování, ale asi jen na pár atrakcí, které mi preferujeme.
 
Z celkového dojmu musím říct, že večer a v tomto počasí si moc „ zábavy“ asi neužijete, protože Vám tam chybí lidi. 😎 Takže i přes ty fronty doporučuji víkend a když je teplo. I třeba jen z důvodu toho, že o víkendu tam mají být letos poprvé i farmářské trhy. Ohledně cen: vstup 30 Kč, záchody 15kč, break dance 80kč, booster xxl 120 Kč… Všechny kolotoče se pohybují od 60 – 120 Kč. Takže spíše záleží a tom kolik tam chcete utratit.
Přeji hodně zábavy a dobré počasí 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account