Sufrování je čím dál tím víc populárnější, mnoho českých osobností si tento trendy sport oblíbilo. Mezi nejznámější patří Natálie Kotková, ale velké vášně k surfování jsme si všimli také u Nikol Čechové.
 Zpěvačka Adéla si na podzim prodloužila léto a vyrazila na surf trip do Portugalska. V létě se věnovala po dlouhé době sobě a svým koníčkům, na jaře totiž vydala nový song Nech to bejt, ke kterému natočila videoklip hodný světové tvorby a stálo jí to velké úsilí. Adéle bude za pár měsíců 18 let, a tak nás zajímalo, jestli cestuje s rodinou nebo sama. „Potřebovala jsem ještě načerpat energii a srovnat si myšlenky, chystám nový song, na kterém se chci podílet hudebně i textově, a tak jsem zabalila kufr a vyrazila sama za inspirací a dobrodružství na Madeiru“ prozradila Adéla. Odjela však sama nebo jí dělal doprovod nějaký partner? „Partnera nemám, teď mě bude čekat maturita, takže se věnuji naplno škole a novému songu do kterého chci dát kus sebe, svých myšlenek a pocitů. Nevím, zda vše stihneme do konce roku, ale vydávat tento song i s videoklipem budu až na začátku příštího roku.“
 Aktuálně Adéla vystupuje v rámci castingů Miss Czech Republic anebo ji můžeme vidět i na různých městských slavnostech a soukromých akcích.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account