Veskrze Vodní měsíc… – na středu 07.11.18
 
Ve 12:33 začíná, podle čínského solárního kalendáře, zima. Zima se pojí s elementem Vody a hned první měsíc tohoto období je letos skrz naskrz Vodní. Přichází měsíc Vodního Kance a Kanec má svůj základ v jangové Vodě (Ren). Tahle Vodní nálož nás docela jistě ovlivní všechny. Otázkou je, zda je pro nás tento element příznivý či nepříznivý a v jaké oblasti. Na tyto otázky má odpovědi čínský horoskop BaZi. Kdo v něm umíte číst, snadno zjistíte, jak na tom jste.
 
Co nám tedy Vodní Kanec (Gui Hai) může přinést? Jde o spojení jangové a jinové Vody. Dva toky v jednom řečišti jsou jako dva konkurenti. Tento měsíc může být plný výzev a soutěžení a to nás může vždy posunout dál, když to vhodně využijeme. Voda je zároveň o přemýšlení více než o živém dialogu.
 
První den měsíce Vodního Kance je dnem příznivým. Umožní nám bez problémů zahájit činnosti či záměry, které mají dlouhodobý charakter. Stejně tak lze dokončit něco trvale. Je proto dobré uzavřít např. dohody o dlouhodobé spolupráci nebo začít pracovat tam, kde chcete dlouho vydržet. Stejně tak pro zahájení podnikání.
 
‼️A ještě jedna věc – výše zmíněné je pouze obecná charakteristika dne. Váš osobní horoskop může do daného dne vnést další aspekty. Obzvlášť, pokud hledáte vhodný den k určitým aktivitám.
 
Rádi byste uměli své dny využít na maximum? – www.SkolaPetiPrvku.cz/kurzy
www.TerezaPyrchalova.cz 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account