Uběhla dlouhá doba od mého posledního článku 🙁 Nebudu se tu omlouvat nebo vymlouvat. Prostě nebyl čas. Jsem ráda, že jsem zpět 🙂 A teď k tématu.

Na dně

Jsem Vodnář a ti to tedy měli velice pestré posledních pár měsíců. Určitě mi dáte za pravdu Vodnářky, že? 😀 Za pár měsíců se mi otočil život naprosto vhůru nohama, že sem v botníku hledala lítací boty. Změna práce, změna partnera (několikátá a přesto sem stále sama), málem změna bydliště, totální finanční krach, vzahové krize aj. Moje nejlepší kamarádka už se na mě nemohla dívat a tak mi navrhla sázku. Řekla mi: „Ty, si povinně dáš alespoň půl roku pauzu od chlapů a dáš se dohromady!“ A já s pocitem viny, jelikož už mě dávno varovala jak to kamarádky dělávají sem to s rozpačitým výrazem odkývala. A co se mi pak stalo?

Sama sebou 
Jak sem seděla dny a hodiny sama v kuchyni s tím mým úžasným neplyšákem (psem) začla sem vnímat samu sebe. Uvědomila jsem si, že když sem sama funguju mnohem lépe, než s nějakým partnerem. Starám se z vesela o domácnost, vyvařuji jak kdybych se snažila o michelinskou hvězdu, dělám co mě baví, odpočívám, chodím na dlouhé procházky s neplyšákem – i když to je taky třešnička na dortu, ale o tom někdy příště. Takže pokud nemůžete ba ani nevíte kdo za ty léta jste. A kdo na Vás čumí ráno z toho zrcadla. Doporučuji si dát pauzu od mužů, zastavit se a rozpomenout se, kým jsme byli dřív a co je důležitější, kým chceme být dnes. Určitě Vás napadne spoustu věcí co jste dělali, když ste byly svobodné.

Muž je prostě jiná liga
Nechci aby to vypadalo, že viním muže. Ba naopak, za svůj život sem si zodpovědná akorát já sama. A já sem dovolila aby mi vzali samu sebe. A proto to prostě nevyšlo. Vlak je rozjetý tím nejlepším směrem. Začínám od 0. Mám zelenou a vím, že v cíli už budu já svobodná a už mě nikdo neukradne ani kdyby si na mě přivezl pohodlný přívěs. 

CÍL

Pokud to čtou Vodnářky a nebo ženy které chtějí změnu. Doporučuji najít si ten Váš cíl. Protože každá sme jiná a je jedno jestli Ema,Elvíra nebo Evžénie chtějí snít tohle. Vyberte si svoji vlastní cestu po které půjdete, protože slyšíte, že Vás z dálky volá Váš hlas srdce. 
*Kdy Vás zavolal Váš hlas srdce?*

Krásný večer krásné ženy :O*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account