Samozřejmě jsem nezapoměla ani na životní čísla a tak tu pro vás mám mini poselství pro životní čísla z těchto krásných andělských karet pro životní čísla 1-9 a 11.Pokud nevíte, jak si spočítat své životní číslo, sečtěte své datum narození a zredukujte na jednociferné číslo, mělo by vám vyjít číslo od 1 do 9.Někomu může součtem také vyjít 11, ta se neredukuje, ale samozřejmě si můžete přečíst i poselství pro číslo 2. Každopádně někomu toto poselství může přinést menší inspiraci a někomu to nemusí říkat vůbec nic, ale to je také v pořádku, třeba se na ty z vás dostane někdy příště.

Andělské karty – originální karty Doreen Virtue

 

Životní číslo 1

Milé jedničky, Děti, kdy máte věnovat mimořádnout pozornost svým dětem nebo také svému vnitřnímu dítěti. Pro některé jedničky je tu možnost, že se ve vašem životě brzy objeví další děti. Je tu také poselství, že si máte ve svém životě užívat více radosti a více si hrát nebo si užít jinou radost nebo se zabývat právě prací s dětmi. 

Životní číslo 2

Milé dvoječky, Síla, dovolte si dát najevo svou sílu, síla vás neohrožuje, protože víte, že svou sílu projevujete s láskou.Máte v sobě veškerou sílu, veškerou moudrost, intelektuální sílu, sílu soucítit s druhými, která je neomezená. Odevzdejte proto obavy z toho, že nemáte dostatek sil.

Životní číslo 3

Milé trojky, Pravé Já, vaše pravé Já, to zářící, silné,úspěšné a inteligentní má vysvitnout na povrch. Dovolte vašemu pravému Já se zviditelnit i pro druhé, protože tím inspirujete i ostatní. Možná si myslíte, že své pocity musíte před druhými skrývat. Respektujte své skutečné pocity tím způsobem, že je dáte najevo i druhým.

Životní číslo 4

Milé čtyřky, Partner duše, kdy vaše srdce může toužit po velké lásce, možná toužíte po partnerovi, který by s vámi sdílel společné zájmy. Vaše touha se zrealizuje, možná právě do vašeho života vstoupí partner, který bude vaše spřízněná duše.

Životní číslo 5

Milé pětky, Božské načasování, všechno má svůj čas, proto věnujte dvěřím které se právě otevírají a které se vám zavírají. Projděte dvěřmi, které jsou otevřené, a učte se od těch, které se zavřely. Nesnažte se násílám otevřít žádné dveře, které jsou pro vás zavřené. Hledejte jiné, které jsou vám otevřeny, protože někdy dveře, které jsou vám zavřené jsou znamením božského načasování.

Životní číslo 6

Milé šestky, Svoboda a přátelství, možná se ted’ cítíte chyceni v pasti životních okolností, ale jen vy máte tu moc se osvobodit, vždycky máte svobodou volbu a vůli bez ohledu na okolnosti. Když přístě začnete větu slovy: “Musím”, nemusíte nic! Můžou se tu měnit vztahy s vašimi kamarády a přáteli.Možná máte strach, že s některými už nebudete sdílet společné zájmy nebo možná na vás někde čekají nový přátelé se kterými můžete sdílet společné zájmy.

Životní číslo 7

Milé sedmičky,Soustředění a studium, možní se právě soustředit na studium, možná se máte seznámit s novými myšlenkami nebo se naučit novým dovednostem. Můžete se zapsat do nějakého kurzu nebo školy. Pokud si chcete své znalosti vyzkoušet v praxi, počkejte na příhodnější okamžik, na nic nepospíchejte, neni nad správné načasování.

Životní číslo 8

Milé osmičky, Samota, věnujte čas tichému rozmýšlení o samotě, vyčistěte svou mysl a zaměřte se na své priority. Možná na sebe kladete příliš velká břemena, možná by bylo vhodné si udělat čas také na odpočinek, tím načerpáte novou energii. V době odpočinku si najděte čas na přemýšlení o tom, co skutečné cítíte a po čem v hloubi vašeho srdce toužíte. Naslouchejte svým pocitům.

Životní číslo 9

Milé devítky, Harmonie, v situaci, která vás trápila nebo trápí se konflikt vyřeší.Proto přestante tuto situaci považovat za problém a podívejte se na to také očima druhých, tak spatříte krásu a světlo i v ostatních. Zkrátka zkuste jiný úhel pohledu a uvidíte jak se zázrak věci vyřeší.

Životní číslo 11

Milé jedenáctky,Hudba, inspirace a anděl strážný, věnujte pozornost svým novým myšlenkám a nápadům, představují semínka nádherného tvůrčího procesu. Třeba vám může pomoci přinést novou inspiraci hudba, poslouchání hudby. Také je tu poselství, aby jste do svého života začlenili více hudby, hudba povznáší. Anděl strážný nad vámi drží ochrannou ruku.

 

Použité sady: Andělské karty – Doreen Virtue

 

 

 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account