Zachycení emocí ve webovém příběhu: Cesta k autentickému vyjádření

V pátek jsem vás seznámila s jedním životním příběhem. Tento příběh pokračuje a prolíná se i do mého pracovního života. Chtěla jsem tomuto příběhu vdechnout život a vytvořila jsem pro něj to, co nejlépe umím – postavila jsem pro něj web. Od základů. Včetně fotek, grafiky a videa.

Video pro mě byla výzva. Nenechala jsem se ale odradit tím “jak by to udělal profík”, že nemám to nejlepší vybavení na světě, kdo všechno to bude kritizovat… Kritici budou vždy a nic není nikdy dokonalé. Ale šla jsem do toho. S tím co jsem měla k dispozici, co umím a znám.

Dala jsem do toho to nejlepší ze sebe, postupovala jsem hodně intuitivně, využila svého tvůrčího ducha  a v jednotlivých záběrech jsem hledala emoce, které jsem při natáčení zachytila.

Z výsledku své práce jsem sama nadšená a jak se říká, sdílená radost = násobná radost :-). Proto jsem se rozhodla se o svoji radost podělit i s vámi, ženami, ačkoliv zachycené téma se může zdát být tématem primárně mužským. Ale věřte, že tomu tak není. Bezpečnost se týká i nás žen. A je to téma aktuálnější, než bychom si v současné politicko-společenské situaci chtěly přiznat. Nepodceňujme rizika a hrozby, buďme připravené.
https://youtu.be/ZGNL_YJwvdk

A co říkáte výsledku vy? Také se vám líbí? Co cítíte, když se na video díváte? Napište mi do komentáře…

PS: Chcete-li i vy svému příběhu vdechnout život, ozvěte se mi. Ráda vám s ním pomohu.

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account