Globálním finanční krize 2020 je zde a v tomto videu budu s tebou sdílet jak ochránit své peníze i svůj majetek. Podíváme se na základy finanční gramotnosti a řekneme si něco o toku peněz.
To co přichází se tyká nás všech a bude to velké. Koronavirus je jen spouštěč něčeho hlubšího. Bude to nevídané a zasáhne to všechny lidi všech sociálních, finančních, náboženských i rasových vrstev, proto je potřeba se připravit a vědět jak ochránit své peníze v době finanční krize 2020. Pokud chceš vědět jak vytěžit z této situace kolem koronaviru maximum, tak doporučuji shlédnout poslední moje video odkaz v popisku dnešního videa.
Všechno co se děje lze využit v náš prospěch, ale potřeba umět zaujmout k tomu patřičný postoj a vzdělávat se. Finanční krize je vždy o přesunu majetku a peněz více se dozvíš ve videu. Koronavirus je jen záminka pro něco hlubšího.
Online kurz milionová mysl najdeš zde: https://cestarelaxace.cz/milionova-mysl/
Mnoho lidi žije v mohu oběti a mysli si, že se děje všechno proti nim a neustále za své neúspěchy, problémy, a finanční problémy obviňuji vlady, system, ekonomiku a podobně. Toto děla jen zbabělec a člověk,a který si hraje na oběť, vědomí tvůrce ví, že si vytváří sám svou realitu a využije finanční krize 2020 ve svůj prospěch. A koronavírus dokáže vymýtit ze své vlastni reality.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account