Husté a dlouhé řasy, to je sen každé ženy. Velmi efektivní a účinnou metodou je takzvané lepení řasy na řasu, které se stalo v posledních letech hodně oblíbené. Jana Sobíšková se tomuto trendu věnuje již 9 let a dostala se k tomu vlastně náhodou. „Sestra mi věnovala poukázku na prodloužení řas. Tehdy jsem o tom nic nevěděla, ale řekla jsem si, proč to nezkusit. Z výsledku jsem byla nadšená. Pamatuji si, že jsem celou cestu domů pořád koukala do zrcátka,“ vzpomíná Jana.

Jani, pověz nám, co je na této metodě tak výjimečného?
Když se žena nalíčí pomocí řasenky, docílí maximálně takového efektu, jak ji limitují její vlastní řasy. Jejich hustota i délka. Ovšem pokud se jí řasy prodlouží, čehož nikdy jinou metodou nedosáhne, uvidí, že může vypadat ještě i mnohem líp. A trvale. Ráno se probudit a mít ten základ. Vylézt z vody a pořád být upravená. Prostě jsou jako vaše vlastní, taková trvalá jistota. A večer žádné odličování… 
Mám zkušenosti i s řasami celistvými, ale ty zpravidla nedrží tak dobře a není na ně spolehnutí. Naproti tomu metoda lepení řasy na řasu, která spočívá skutečně v nalepení jedné umělé řasy na každou řasu klientky, má trvalý efekt a žena se může stavět na hlavu, potápět ve vlnách, zkrátka cokoliv, a řasy drží. 
A jak probíhá samotný proces? Je to náročné?
Je to piplačka. 🙂 Nejprve přelepím spodní řasy. To proto, abych při zavřených očích klientky poznala, které řasy patří k hornímu víčku, a které ke spodnímu (tam se řasy nelepí). Potom řasy odmastím a přejdu k vlastní aplikaci. Každou umělou řasu vezmu postupně do pinzety, její koneček smočím v lepidle a nalepím na každou přírodní řasu klientky. Ta po celou dobu nesmí otevírat oči, aby se jí do nich nedostalo lepidlo. V tom je ta hodinka náročná pro ně – naštěstí to ženy velmi dobře zvládají. Během aplikace si povídáme, anebo můžou relaxovat. Nakonec řasy vysuším, lehce pročešu a zbavím pásky. Poté žena může otevřít oči a jít se kochat, miluju ten WAU efekt. Domů dostane kartáček pro případnou úpravu řas. A to je celé.
Jak dlouho umělé řasy vydrží?
Záleží, jak dlouho trvá proces přirozené obměny vlastních řas, což je individuální. Řasy nám neustále dorůstají a vypadávají, no a padající řasa vezme s sebou i řasu umělou. Zpravidla ale dva až tři týdny je efekt skutečně plný a můžete si užívat své nové řasy v celé kráse. Potom přijde čas je doplnit.

Je potřeba se nějak omezovat po aplikaci?
Jediné, co se nedoporučuje nositelkám umělých řas, je 12 hodin po nalepení namáčet oči – to platí i pro slzy :-), dále je to saunování – pára může řasy odlepovat, ovšem není to tak, že byste vylezla ze sauny a řasy tam zůstaly na lavici. Jen se jich může pár uvolnit a upadnout v následujících hodinách. Další, co řasám nedělá dobře, je mastnota. Takže olejová odličovadla a mastné krémy by se měly očím vyhnout.
A v dalších dnech už můžeme dělat cokoliv?
Přesně tak, vyjma té mastnoty a páry je povoleno vše, kvalitně nalepené řasy všechno zvládnou. Co jim ovšem nedělá dobře, je mechanické odírání, například spaní s hlavou zabořenou v polštáři.
A co řasenka, je ještě potřeba?
Prodloužené řasy není nutné už líčit. Jejich efekt bývá dostačující. Řasenku můžete klidně zahodit. 🙂 
Jak dlouho mohu nosit umělé řasy? Přeci jen si na to člověk asi snadno zvykne, jako například u nehtů…
Prodloužené řasy se dají nosit trvale, nijak nepoškozují vlastní řasy, z principu jejich výše popsané přirozené obměny. Ač má plno dam pocit, že pak mají ty své mnohem kratší, je to skutečně jen pocit, protože si zvykly na ty dlouhé, umělé…

Prodloužené řasy se tedy dají nosit léta letoucí, pokud nemáte smůlu, že se u vás projeví alergie na lepidlo. Dá se ještě sáhnout po lepidle pro velmi citlivé oči, ale efekt to většinou nemá valný, jak je alergie, tak se to prostě musí sundat a znovu sáhnout po řasence. Před první aplikací řas se musí proto vždycky provést test na alergii. S tím si každá zodpovědná řasařka poradí.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account