Jak Laura říká, je to snadné, stačí jen vědět, co na muže zaručeně zabírá. Jak to, že muži vyhledávají „potvory“ a hodné ženy u nich nemají velkou šanci? V čem jsou „potvory“ jiné a čím chlapy přitahují? Znají muže a vědí, čím zapůsobí. Naučte se to také.
Mandlové oči
Když si připustíme, že muž je opravdu lovec, pak není nic jednoduššího, než se stát jeho kořistí. Nenabízejte se mu. Nechte se jednoduše ulovit. Ale – jak na to? „ Většina mužů nepreferuje v dlouhodobém vztahu výrazně emancipované ženy. Z pohledu evoluční sexuologie si muži vybírají spíše ženy se submisivními znaky,” říká odbornice na partnerské vztahy Laura Janáčková. A jaké to jsou? „ Atraktivní pro muže je  takzvané dětské schéma. Vyznačuje se velkýma očima, drobným nosem, plnými rty , zdravou pletí a malou  spodní čelistí „.vyjmenovává. Ženy si pak často zvýrazňují oči černou tužkou, nanáší stíny, které je rozzáří a opticky zvětší, makeapem si zakrývají nedostatky pleti a zvýrazňují si rty rtěnkou či leskem.  Submisivní pohled zpoza řas s lehce skloněnou hlavou, pak vždy přitáhne mužovu pozornost„ 
Usmívejte se a špulte rty
Jako afrodiziakum na muže podle Laury Janáčkové působí symetrický, široký úsměv, který poznáte podle vrásek okolo očí a úst. „Zapomeňte na strnulý, falešný úsměv,který poznáte podle napnutého horního rtu, strnulé čelisti a chybějících vrásek okolo očí a rtů. “ vzkazuje. Zaručeného úspěchu dosáhnete přiměřeným špulením rtů. „Špulení podvědomě mužům signalizuje vzrušení, protože samičkám některých opiček zduří rty, když jsou vzrušené a muži stejně jako jiní samci tento signál z dávné minulosti někde hluboko v podvědomí identifikují. Špulit můžeme i při mluvení a to nejen když říkáte prosím, prosím “ usmívá se sexuoložka. A když to na chlapa zafunguje a on zareaguje, „potvora“ cukne. Kdepak… Tak snadno to nejde, je to oboustranná zábavná hra na kočku a myš. 
Buďte návnadou
Je s podivem, že když jim sebe coby kořist nenaservírujete, často si vás chlapi ani nevšimnou. Prostě nevidí. Je třeba jim „otevřít oči“. Jak? „ Žena často gestikuluje tak, že před mužem prezentuje zranitelná místa tzn.především krk a zápěstí.  napovídá Laura Janáčková. „ Upozorňuje na čechráním vlasů, dotyky, ale také blýskavými řetízky ,které přitahují mužův zrak. To vše podpoříte, neverbální komunikací. „Mírný úklon hlavy, ledabylé pročísnutí, milý úsměv a podmanivý pohled mužům říká pojď ke mně blíž , zajímáš mě.
Povyšte se z já na JÁ
Nemusíte se strachovat, že vám partnera nějaká potvora přebere, když budete milé, laskavé, krásné a sebevědomé. O tom jak zapracovat na svém sebevědomí Laura Janáčková napsala dokonce celou knihu s názvem Od bezvědomí k sebevědomí s podtitulem Z hodné holky potvorou. Základem všeho jsou však zhruba tři hlavní principy, které byste si měly osvojit.

Uvědomte si svou vlastní hodnotu: Poznejte sebe, naučte se sama ocenit a uvědomte si a přijměte svou fyzickou i duševní krásu. Naučte se znát svá pozitiva i slabosti a pracujte s nimi.
Poznejte svou tržní hodnotu: Naučte se svou tělesnou krásu prodávat pomocí neverbální komunikace a vycvičte se v komunikaci natolik, abyste dokázala o sobě bez obav mluvit, zaujmout a prodat vše včetně vašich vlastností, schopností, dovedností. Vystavte na odiv své přednosti, nedostatky naopak potlačte.
Poznejte, co opravdu chcete: Zamyslete se nad vašimi skutečnými cíli. Toužíte po roli manažerky, matky nebo milenky? Nebo chcete od každého trochu? Stanovte kroky k cíli, strategii  a  vydejte se za ním. 

Strategie a taktika
Když už jste se rozhodla, jaký je váš sen, nastupuje taktika. Mějte na paměti, že mužům nikdy nedojde nic z toho, o čem my si myslíme, že přece musejí vědět. Proto je třeba naplánovat jak a kdy, vybrat vhodné místo, čas a formu. Formu? Ano. Svou formu, v níž se muži předvedete. Naučte se ji. Poznejte umění komunikace, prostudujte zákony neverbální komunikace, jemně se dotkněte základů umění manipulace. 
Pořád je co se učit
Už jste si svou lásku našly? Nepřestávejte se v partnerských vztazích neustále vzdělávat. Musíte si svého milého přece také udržet. Jak? „ Pečujte o své vztahy. Základní hodnoty, kterým je třeba věnovat pozornost je porozumění, úcta, láska ve smyslu laskavosti i sexu, tolerance a vhodná forma komunikace. Pak se můžete stát milenkou i manželkou jednoho muže.“ usmívá se zakladatelka Institutu partnerských vztahů. „ Buďte ženou se všemi jejími vlastnostmi, nechte se mužem rozmazlovat a nezapomeňte na základní pravidlo potvor : Čím více muži investují do žen, tím méně je opouští.“ To je zkušenost, kterou za léta praxe Laura Janáčková vypozorovala.  
Jak předejít hádkám
A když už je vztah zpečetěný? Pak je podle Laury Janáčkové důležité správně komunikovat, občas mile a laskavě manipulovat a stále projevovat muži dostatek úcty a obdivu. „ Taje správné komunikace nalezneme v transakční analýze. Ta  tvrdí, že každý člověk mluví ze tří svébytných stavů. Rodič, Dospělý a Dítě. Při komunikaci se tyto stavy mění . Vlastní neshody vznikají když dochází ke křížení komunikačních toků. Tedy například muž na vás hovoří z pozice dospělý – dospělý . A vy s ním komunikujete způsobem rodič- dítě. To je základ partnerských hádek a neshod. Je třeba se tedy stále co učit, abychom se mohly ve vztazích těšit, být spokojené a užívat si lásky plnými doušky. A hlavně také, aby s námi byli šťastní i naši muži 😀.“
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account