Klára hledala v životě něco víc než práci od devíti do pěti. Proto dala vale bývalému zaměstnání a hledala něco, co ji skutečně nadchne. Právě to pak našla ve své Pracovně ŽENY s.r.o. Brno, kterou otevřela letos v dubnu.  Je také jednou z aktérek naší kampaně ke Dni, kdy se budu mít ráda. A protože ten je tentokrát na téma hodnot, poprosily jsme ji, aby doplnila, co je pro ni opravdu důležité.  Čtěte a hlavně 21. ledna dorazte opět na Floru.
Největší radost mám, když… si můžu užívat život jako malé dítě, smát se a bláznit, nejlépe někde v přírodě. Neřešit, co si o mě kdo myslí. Když tohle zažívám s těmi, které miluju, je ta radost ještě tisícinásobně větší.
Štěstí si představuji jako… Štěstí si nepředstavuji. Štěstí cítím, a to ve chvíli naprostého uvědomění si sama sebe. Hlavu netrápí žádné myšlenky, strachy přemůže láska a mnou se rozezní nádherné ticho. Jednoduše jsem, tady a teď. Všechno najednou dává smyl. Chápu, proč tady jsem, a to je obrovské štěstí. Štěstí je pro mě to, že jsem zdravá, že mám milující rodinu, že můžu dělat to, co mě naplňuje a svou prací mohu pomáhat.
Nejdůležitější pro mě je… rodina a lidé, kteří mě nikdy nesoudí a stojí při mně, v dobrém i ve zlém. Je důležité vědět, že člověk není na všechno sám.
Vždycky jsem snila o tom, že… je na světě mír, láska a rovnost. Že se my lidé chováme k lidem, zvířatům a přírodě laskavě a soucitně. Mám ale i méně reálné sny… 🙂 Od dětství také sním o cestě do Irska. Něco mě tam hodně táhne. Doufám, že se mi tento sen už brzo splní a budu moct sama procestovat aspoň část Irska.
Láska pro mě znamená… milovat sama sebe taková jaká jsem, se všemi klady i zápory. A tudíž milovat ostatní takové jací jsou, bez podmínek, soudů a předsudků. Věřím, že existuje pravá a čistá láska. Prvně ji ale musíme najít sami v sobě. A na tom teď pracuju. 🙂
Když se řekne zdraví, vybaví se mi… odrazový můstek. Jsme-li (z)draví, můžeme dosáhnout všeho na světě. Někteří lidé nemají zdraví, a přesto jsou draví a dosahují nemožného. Ti by nám všem měli být tou největší inspirací!
Největší hodnota je… zázrak jménem život. Kdybychom dokázali každý cítit vděčnost za tu nádhernou a jedinečnou příležitost žít na tomto světě, byl by svět mnohem krásnější místo. Věřím, že nikdy není pozdě si hodnotu života uvědomit.
Foto: Léňa Škeříková

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account