David Huf a Olga Šípková: Synergie Těla a Mysli

David Huf vystoupí spolu s Olgou Šípkovou na akci Den, kdy najdu lásku. Představí se se společným projektem Tělo a Mysl, který je originálním spojením fyzického a mentálního tréninku. Co vám na akci nabídnou? A jak došli k tomu, že podnikají spolu?

Čím vás zaujala akce Den, kdy najdu lásku?

David: Akce mne zaujala svým jasným zaměřením a filosofií reflektující aktuální potřeby žen, která je ostatně vlastní celé unikátní platformě ŽENY s.r.o. také proto, že se osobně většinu svého profesního života potkávám se ženami, tudíž si troufnu říci, že jim i trošku z pohledu fitness experta rozumím a práce s nimi mě nesmírně baví.

Na co se od vás můžeme na akci těšit?

David: Představíme se v rámci programu jak na hlavním pódiu, kde se již teď velice těšíme na rozhovor s moderátorem Mirkem Šimůnkem a také nabídneme zájemkyním krátký koučovací workshop na téma “životní energie”. Samozřejmě budeme k dispozici také na dotazy týkající se tématů např. “mít ráda své tělo”, “být spokojena ve svém těle” atd.

Oba dva jste známí svou prací v oblasti aerobiku a fitness. Proč jste se rozhodli spolupracovat?

Oba: Přes dvacet let oba působíme jako aktivní lektoři a propagátoři zdravého životního stylu. Máme toho totiž spoustu společného. Oba dva jsme začínali v počátku devadesátých let téměř stejně a hlavním odrazovým můstkem byly naše světové tituly ve sportovním aerobiku, které jsme prožívali společně s celou českou reprezentací na přelomu století v letech 1995 až 1999… Byl to ale pouhý začátek naší další bohaté kariéry.

Předávat zkušenosti a energii se pro nás stalo posláním. Máme z čeho čerpat a již dlouho víme, že patříme k těm šťastným 17% populace, které jejich práce strašně baví!!! Oba jsme proto obětovali strašně moc. Studovali vysokou školu zaměřenou na sport, absolvovali mnoho školení zaměřených na vedení lidí ve smyslu posílení tělesné kondice a posléze také se zaměřením na zvýšení lidského potenciálu a motivace k aktivnímu životnímu stylu.

Jak jste se dostali k tomu, že spojíte cvičení a koučování v projektu Tělo a Mysl?

Olga: Na začátku tohoto projektu stál David, který již aktivně koučuje několik let. Na základě myšlenky uspořádat turné po českých a slovenských městech sice s klasickým cvičebním programem poprvé, ale takto společně právě obohaceným o lekci skupinového koučinku na téma osobní rozvoj, jsem i já nastoupila na studium Akreditovaného profesionálního kouče. Upřímně velmi mne to obohatilo a otevřeli se další dveře, jak nově komunikovat a pracovat s lidmi nejen prostřednictvím lekcí různých druhů cvičení.

David všechny milovnice cvičení a aerobiku srdečně zve kromě naší akce Den, kdy najdu lásku, také na jedinečnou akci s názvem Nepostradatelní, 5.11.2016 v Praze.

Zdroj: Kristýna Malina

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account