Jeden z častých dárků, které ale my ženy milujeme. Zahalená do krásné vůně kráčíte svým životem. Když najdete tu svou, která podtrhuje vaše já, je to výhra. Kolik různých osobností, tolik může být i vůní. Každá touží po něčem jiném. Některá vůně mámí, jiná léčí, další vzbuzuje touhu,… Krásná vůně je dárkem na jistotu. Myslím, že se objeví na wishlistu mnohých žen. Tak prosím, malá inspirace co vyzkoušet.

Prim hrají smyslné sladké vůně s kapkou Orientu. Vyznačují se výrazným dřevitým či kořenitým základem, který se skvěle prolíná se sladkými ovocnými akcenty. Vůně dodají styl, eleganci a nádech svůdného tajemna. Například  Calvin Klein Eternity Now

Jemnou květinovou vůni využije jistě každá žena. Parfémy Lanvin vynikají svým mimořádným půvabem a univerzálností. Parfémovou jedničkou je Lanvin Eclat D´Arpege – šeříkový parfém, který milují ženy po celém světě. Pro ty z vás, které žijí život naplno, tu máme rozvernou vůni Lanvin Eclat D´Arpege Pretty Face – pronikavou a jemně nasládlou vůni. A trojici uzavírá designová vůně Lanvin Eclat D´Arpege Arty.

Kdo nemusí klasické parfémy, může vyzkoušet parfémované oleje, jejichž vůně je prosycena energií italského slunce, mořským vánkem Středozemního moře, všudypřítomným horkým vzduchem, vůní květin a vzácných dřevin. Podívejte na Frais Monde.


To nejlepší nakonec. Luxusní vůně s orientálním nádechem. Sofistikovanou kráskou je dámská vůně Roberto Cavalli Nero Assoluto. Vzácné akordy ebenového dřeva společně s květem orchideje a vanilkou vám dodají šmrnc a styl. Mohlo by se zdát, že parfuméři zapomínají na milovníky květin. Nebojte, i romantické duše si přijdou mezi podzimními vůněmi na své.

 Cítíte, jak to vše krásně voní? Já už mám svou vybranou. A co vy?

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account