Bio kosmetika: Tajemství zdravé a svěží pokožky

Rozhodly jste se žít zdravým životním stylem? Tak to si jistě dáváte záležet na tom, co jíte, ve vašem jídelníčku nechybí biopotraviny a o své tělo se staráte, jak nejlépe dovedete. Svěží a zdravá pokožka je vaší prioritou a  volba správné kosmetiky je základ. Propojte se ještě více s přírodou a odhalte účinky bio kosmetiky.

Bio kosmetika uzdraví, rozmazlí, vyčistí…
Na rozdíl od běžné „chemické“ kosmetiky, která pleť zatěžuje, má bio kosmetika svým složením pozitivní vliv na pleť a pokožku těla. Látky v ní obsažené (bylinky, ingredience z rostlinek) se velmi dobře uvolňují a pronikají tak rychleji do pokožky těla a pleti. Urychlují regeneraci, hydrataci a vyhlazení vrásek. Odměnou je vám rozzářená pleť a pružnější pokožka. Poděkovat můžete mnoha přírodním složkám jako je bambucké máslo, které chrání před UV zářením, nebo mořské řasy, které podporují funkci kolagenu v pokožce. Své pozitivní účinky má i makadamový či slunečnicový olej. Žádné parabeny, žádná barviva.
  

Tajemství krásné pleti Francouzek? Bio kosmetika La Clarée
Francouzská certifikovaná Bio kosmetika La Clarée patří mezi tři nejoblíbenější a nejpoužívanější bio kosmetické značky ve Francii. Výrobky neobsahují parabeny, GMO, barviva ani syntetické vonné látky, nejsou testovány na zvířatech a balení je recyklovatelné.  Mnoho žen si oblíbilo řadu značky La Clarée – “Oliv” , která funguje na bázi přírodního komplexu čtyř hlavních ingrediencí. Jaké to jsou? Extrakty z listů olivovníku, aloe vera, alpská protěž a zelený čaj. Tyto látky vytvářejí  příznivé účinky a to díky vysokému obsahu antioxidantů, minerálních látek, vitaminů, aminokyselin a enzymů. Je vaše pleť smíšená, citlivá či trpíte alergií?  Díky přírodním složkám je bio kosmetika La Clarée určena pro děti, ženy i muže, stačí si jen vybrat na ylia.cz

Když regenerace, tak celého těla
Nemluvme jen o pokožce, která je od krku nahoru. Zapomínat nesmíme ani na zbytek těla. Důležitá je celková péče a s tím spojená i regenerace organismu. Dopřejte svému tělo detoxikační kúru s využitím bio služeb ve wellness zařízeních. Blahodárné masáže, drenáže či zábaly vám pomůžou k odbourání toxinů a škodlivých látek v těle, rozhýbou váš metabolismus a lymfatický systém.
  
Výborné jsou masáže a drenáže celého těla spojené s detoxikačním zábalem. Masáž těla podporuje celkovou cirkulaci krve, která přináší buňkám v tkáních živiny a naopak odvádí toxiny i další nežádoucí látky. Kromě krevního oběhu udělá dobře i dýchacímu systému, snižuje hladinu stresových hormonů a posiluje imunitu. Při procedurách s použitím léčivých olejů a krémů z bylin a složek rostlin z bio kosmetiky dochází k lepšímu vstřebávání živin v nich obsažených.

Už se těšíte na podzimní wellnes víkendy s kamarádkami? Vsaďte na bio kosmetiku a masáže. Vaše pokožka bude zářit zdravím a krásou.

O vaši pleť je postaráno, ale při veškeré péči nesmíme zapomínat na zdravý jídelníček. Inspirovat se můžete v naší rubrice Recepty a nebo přímo tady:Očista pomocí šťáv nastartuje ozdravné procesy. Dodá vám energii a zlepší imunitu nebo Co vše víte o živinách a jejich vlivu na vaše tělo?

Foto: Pixabay, shutterstock

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account