PROČ MOJE MÁMA PIJE SUNAR GRAVIMILK? Proč ho pije celou dobu – od chvíle, kdy si mě jen přála, až po naše první společné měsíce? Chce totiž, aby bylo její tělo na mě co nejlépe připraveno, a všechno jsme společně zvládli. Všechno, co obsahuje, má parádní účinky pro nás oba.

  Kyselina listová, díky které není máma tak unavená a vyčerpaná
  Vitamin B2 je dobrý pro moje oči
  Vitamin C má spoustu účinků, ale hlavně je důležitý pro náš imunitní systém
  Vápník udržuje máminy kosti, svaly a zuby v pořádku a taky se díky němu krev správně sráží
  Železo pomáhá při tvorbě červených krvinek
  DHA patří mezi omega-3 mastné kyseliny, které jsou pro mě i mámu důležité a můžeme je získat pouze ze stravy
  Mléčný tuk, díky kterému mi mléko fakt chutná!

                                                        
Víte, že správná výživa v těhotenství a v průběhu kojení je základem pro maminku i miminko? Je prokázáno, že pokud se žena v tomto období správně stravuje, může tak pozitivně ovlivnit vývoj svého dítěte. O správné výživě je potřeba přemýšlet nejen v průběhu těhotenství a kojení, ale již v období před plánovaným otěhotněním.
                                                       
„Správná výživa maminky má velký vliv na těhotenství a vývoj plodu. Je prokázáno, že pokud se žena správně stravuje v průběhu prvních dvou až tří měsíců těhotenství, může tím zabránit vzniku vrozených vývojových vad miminka. Naopak špatná výživa po celou dobu těhotenství přináší větší riziko vzniku nejrůznějších poruch. Je ale třeba přemýšlet o správné výživě již v období před otěhotněním a v průběhu kojení.“ Říká pediatrička a gastroenteroložka MUDr. Zuzana Andrýsková-Marcibálová.
                                                           
Sunar gravimilk je jediný mléčný výrobek obohacený o vitaminy a minerální látky pro plánované těhotenství, těhotné a kojící maminky a plní tak potřeby českých maminek. Nový Sunar gravimilk je ryze český výrobek, který je vyráběn v České republice. Vznikl na základě potřeb českých maminek a jedinečnosti mléčného tuku, jenž je součástí celé řady Sunar. Dostanete ho ve třech lahodných příchutích  – vanilka, čokoláda a malina. K zakoupení v lékárnách, drogériích a vybraných supermarketech.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account