Vztahy
Tolerance ze strany našeho partnera, ale i z naší strany bude tento týden základ klidného vztahu. Máte-li tendenci se ve vztahu hodně iniciovat, starat se o svého muže, pak teď trochu ustupte stranou. Snadno by vás mohl rozčílit fakt, že vy děláte všechno a on nic. Poproste svůj protějšek, ať vám s povinnostmi pomůže – budete mít díky tomu klid v duši. Ty, které nechávají doma přítele/manžela pomáhat, se budou cítit velice dobře, protože tenhle týden to bude klapat. Ty vyrovnané misky vah, které jste nastavily v předchozích měsících, se nyní ukáží jako jedna z nejlepších věcí, které jste mohly udělat. Všem ženám bude tento týden kladeno na srdce, ať žijí vyvážený vztah, kde nejenom vkládají svou energii, čas a lásku, ale také ji i přijímají.
Práce a domácnost
Bude velmi podstatné, abychom v sobě měly jakousi vnitřní odhodlanost tento týden překonat v klidu. Věci, které vyžadují hodně koncentrace a zaměření na detaily nás budou rozčilovat. Vše, kde budeme muset spolupracovat s více lidmi, nás bude přivádět do nerovnováhy. Tento stav ke konci týdne pomine, ale první dny by mohly být krušné. Dobrým způsobem, jak tyto dny překlenout ve vnitřní pohodě bude pouštění klidnější hudby (pokud můžete, tak ideálně i v práci) a především snění o věcech, místech, které se vám líbí. Až vás něco rozčílí, jednoduše se myšlenkově přeneste na ta místa, které máte rády a nechte vztek volně odplynout. Koncem týdne začne naše produktivita hodně stoupat, takže pak se pusťte do práce, kterou jste neodvedly v úvodu týdne.
Doma budeme hodně relaxovat a snažit se mít kolem sebe čisto. Je to pro nás i upozornění, abychom úklid nezanedbávaly, protože naše vnitřní žena kolem sebe bude potřebovat měkké hebké věci, voňavý vzduch a pohled na poličky, které jsou bez prachu. Dodá nám to víc pohody, než teď třeba očekáváte. Jedinou věc si pohlídejte důkladně – a sice denně alespoň chvilku ticha a klidu. A je jedno, jestli to bude v koupelně ve vaně/sprše a nebo v obýváku u knížky.
Finance
Peníze a utrácení? Tento týden pouze vydělávání. Opravdu pečlivě se střežte toho, abyste utrácely tam, kde nemusíte. I nákupy potravin bychom měly dělat najedené a po řádném rozmyšlení. Finance nám totiž jinak budou z rukou lítat rychlostí blesku. Znamení nejsou taková, že bychom si nemohly dopřát ani kávu, ale skutečně se desetkrát rozmyslete, než nakoupíte spousty drobností pro radost – nepřinesou nám kýžený pocit.
Zdraví
Ještě tento týden bude velmi důležité budovat imunitu a detoxikovat organismus. Pak budeme mít téměř do konce března od těchto věcí pokoj, než se o pozornost přihlásí jaro. Kromě imunity hodně dbejte na končetiny – ruce a nohy budou náchylnější ke zraněním, drobným oděrkům, ale také k modřinám. Pro ty, které dělají fyzicky náročnější práci je tu velké upozornění, ať začnou posilovat zádové svalstvo a zaměří se také na správné držení těla. 

Zvířetníkový horoskop na 9. týden 2017
Pondělí v Rybách nás nabádá, abychom se staraly o chodidla, dělaly si reflexní masáže a snažily se rozproudit lymfatický systém. Vyhněte se v tyto dny mléčným výrobkům. Další dva dny budou v nátuře ohnivého Berana – udělejte si peeling, ošetřujte akné, nenamáhejte příliš oči, aby vás nebolela hlava. Býk vládne čtvrtku a pátku – ošetřujte krk a dekolt, zajděte si na masáž šíje a zad. Nejezte příliš ostré jídlo, poslouchejte klidnou, či klasickou hudbu. Víkend bude ve znamení Blíženců – pečujte o ruce, masírujte je. Udělejte si manikúru. Vyhněte se zakouřenému a prašnému prostředí a posilujte paže a ruce.

Vodnář
Zemitá znamení položí Vodnářky do mírného útlumu. S největší pravděpodobností budete často ospalé, některým z vás dokonce může chybět pocit životní motivace. Ke konci týdne toto odezní a vy se dočkáte velmi příjemných nálad, které budou plné optimizmu. Držte se vedle svého partnera, budete na sebe mít krásné naladění.
Kozoroh
Pokud máte vyřešené všechny resty v partnerských vztazích, pak se můžete těšit na velice klidný týden plný partnerské pohody a velkého vnitřního klidu. Budete jedno z mála znamení, které tento týden spíše podpoří. V práci se vám bude dařit dotahovat všechny úkoly do konce, a pokud před sebou máte nějaké jednání na úřadech, tento týden to hravě zvládnete.
Ryby
Všechny oblasti života, které jsou pro vás podstatné, se tento týden budou držet v klidové rovině. Vy samy si však musíte dávat pozor na to, abyste se udržely ve vnitřním klidu. Bude pro vás velmi důležitá relaxace. Běžte se někam podívat za kulturou nebo vyražte na plovárnu. Rozvíjejte svou kreativitu a snažte se nefixovat na partnera.
Beran
Váš týden bude plný ohně a tendence se rozčilovat kvůli maličkostem. Nenechte se těmito náladami příliš strhávat, snadno by se vám to odrazilo na fyzickém zdraví. Ty z vás, které si dokáží zachovat klid, se dokáží více koncentrovat a bude pro ně jednodušší přijímat jakékoli úkoly v práci. Dokonce budete jediné znamení, kterému nebude vadit pracovat v kolektivu.
Býk
Ačkoli vám nehrozí špatná koncentrace a spánek, jako ostatním znamením, bude i pro vás tento týden klidnější, přesto velmi příjemný. Je to týden, kdy vás čeká úklid a zvelebování domácnosti. V rodině zavládne pohoda. Vyhněte se pouze utrácení jakéhokoli většího obnosu peněz, nebyly by to moudře investované peníze.
Blíženci
V úvodu týdne se vás ještě bude držet kreativita a poté pomaličku přejdete na klidnější notu. Hodně se věnujte relaxaci, pohybu, ale také úklidu v domácnosti. Bude pro vás podstatné mít všechny věci na svém místě. Partnerských, ani pracovních vztahů se obávat nemusíte, tady si hravě se vším poradíte. Partner vám bude ochotně k dispozici na co budete potřebovat.
Rak
Váš vnitřní klid nebude tak velký, jako obvykle. Hrozí menší hádky v partnerském vztahu, či neshody v rodině. Vyhněte se unáhleným závěrům a nemusíte se bát toho, že pro vás tento týden dopadne nepříjemně. Pokud lidem kolem sebe věnujete dostatek trpělivosti, budete mile překvapeny, kolik lásky se vám nakonec vrátí.

Lev
Začátek týdne pro vás bude poměrně hektický. Vaše okolí na vás bude mít velké požadavky a vy nebudete příliš ochotné plnit něčí rozkazy. Měly byste si dát pozor na to, komu jak odpovídáte, protože by se vám to mohlo posléze vymstít. Velmi příjemné nastavení budete mít tento týden v partnerském vztahu, kde to bude příjemně jiskřit.
Panna
Do žil se vám vlije klid, v práci budete v plné soustředěnosti a lidé kolem vás nebudou váš problém. V dobrém slovasmyslu, protože vy budete ty, které jim budou po ruce a budou jim pomáhat, ale jejich problémy hodíte za hlavu. Jste jedno ze tří znamení, kterým tento týden připravil dobrou a vyrovnanou náladu. Nebojte se riskovat.
Váhy
Vaše bystrá mysl si tento týden dokáže poradit s více věcmi naráz. Nebude pro vás problém plnit náročné logické úkoly a koncentrace u vás bude také velmi vysoko. Nebojte se nahlas říkat své myšlenky, které budou mít hloubku. Budete inspirovat lidi kolem sebe a díky svému pozitivnímu naladění zlepšíte den nejedné kamarádce.
Štír
Zemité energie nebudou nic pro vás, a pokud se budete snažit být příliš aktivní, či dravé, rychle vás něco vrátí o krok zpět. Než začnete cokoli důležitého řešit, dvakrát se rozmyslete, jaký postup zvolíte. Důležité bude zachovat klid. V pracovní sféře se vám však bude dařit a s kolegyněmi budete vycházet velice dobře.
Střelec
Je tu pro vás trochu ospalejší a pomalejší týden, než na jaké jste běžně zvyklé. Vše kolem vás bude trochu stagnovat – nelekejte se, je to pouze pro tento týden. Snažte se nebrat si práci domů, naopak hodně odpočívat. Podstatné pro vás tento týden bude šetřit se i pohybově. Dejte přednost spíše józe nebo taichi, před silovými sporty.