Vztahy
Zhruba první tři dny budou vztahy jedna z posledních věcí, které nás budou zajímat. Partneři vedle nás budou s velkou pravděpodobností naladěni úplně obráceně, bude tedy dobré si s protějškem objasnit co a jak. Bude zde potřeba dostatečně komunikovat, jinak hrozí hádky kvůli maličkostem a nedorozuměním. Pokud se v druhé polovině týdne příliš nenecháme strhnout našimi vlastními potřebami, pak se náš postoj ke vztahům podstatně zlepší. Dokonce, i pokud předtím byly nasnadě problémy, teď bude “válečná sekera” zakopána. Vpravdě většina z nás bude mít hlavu plnou nápadů a chuti realizovat se nejen vedle partnera, ale i jinde. Čas na hádky tudíž nezbude.
Práce a domácnost
Zajímavé nápady, ochota spolupracovat s lidmi kolem sebe, potřeba dostávat se dál a výš – takový bude tento týden po pracovní stránce. Ať se pustíte téměř do čehokoli, budete mít úspěch. Podobně jako ve vztazích, i tady bude platit, ať se hodně vyjadřujete a komunikujete. Nebojte se nových nápadů a myšlenek, předávejte je dál, nenechávejte si je pro sebe. Jediné u čeho nám nebudou znamení příliš přát, bude naše případná touha dostat víc peněz. Všechny ostatní stránky se však dají rozvíjet. I v případě, že byste se rozhodly změnit práci, je teď ten pravý čas. Běžte za tím, co vás láká a vnitřně oslovuje, protože právě tyto dny vás dovedou k zajímavým pracím.
Pokud se potřebujete postarat o běh domácnosti, bude na to lepší konec týdne. V úvodu budeme hodně aktivní a domácnost by nás jen zdržovala. Zato konec týdne bude skvělý na to, abychom udržovaly domácí pohodu. Také se budou perfektně rozvíjet rodinné vztahy a cokoli, co se týká domácnosti, se bude dát schůdně vyřešit. Bude pro nás podstatné, abychom věděly, že ve své domácnosti “velíme” my.
Finance
Před utrácením a tendencí si hodně dopřávat dostaneme varování z více stran. První polovina týdne bude vyloženě vybízet k tomu, abychom někoho pozvaly nebo za někoho utrácely. Naopak ve druhé polovině budeme mít víc potřebu utrácet samy za sebe. Ať budete naladěny jakkoli, znamení nás upozorňují, ať se snažíme rozumově držet – nejenže by se nám peníze těžko vydělávaly zpět, ale tendence si to v příštím týdnu vyčítat by byly poměrně velké.
Zdraví
Posilujte nohy, snažte se je zároveň šetřit. Bude velmi důležité, abychom přehnaně nenamáhaly kolena a veškeré cviky dělaly správně. Pokud si chcete vybudovat hezké pozadí, tak teď je ta vhodná doba. Naše tělo také začíná pomalu reagovat na změny teplot venku, takže si bude žádat buď pořádnou očistu anebo (a to je pro mnohé z nás přijatelnější) začít budovat imunitu. Nezapomínejte na podporu těla vitamíny a minerálními prvky.

Zvířetníkový horoskop na 8. týden 2017
První dva dny budou o ohnivé energii Střelce – odstraňujte celulitidu, rozšířené žilky, posilujte na pevnější zadeček. Středa a čtvrtek nám dají chuť růst po pracovní stránce díky stabilitě Kozoroha – pečujte o pleť a nehty, dopřejte si saunu a koupele. Citlivé budou v tyto dny kolena a kyčle. Víkend spolu s pátkem budou pod patronátem Vodnáře – masírujte nohy, ošetřujte křečové žíly. V tyto dny ženy bývají citlivější na lýtka. 

Vodnář
Ženy tohoto znamení budou muset pochopit, že tak dlouho, jak nebudou přijímat svou vlastní podstatu a budou upřednostňovat druhé, se nebudou mít dobře. Bude tedy velmi důležité, abyste byly zdravě sobecké a využily příležitostí, které se vám nabídnou. V pracovní oblasti se konečně můžete zviditelnit, protože vámi odvedená práce za to bude skutečně stát.
Kozoroh
Po pracovní stránce se ještě stále budete cítit hodně ve své kůži a bude nasnadě, aby za vámi vaši kolegové chodili nejen pro rady. Dokonce i vaše nálada se oproti minulému týdnu ještě zlepší. Nebudete muset tolik řešit partnerské vztahy a přátelé vám proteď nechají chvíli volno. Zkuste si naplánovat něco, při čem se budete cítit jako žena s velkým Ž, podpoříte tím své sebevědomí.
Ryby
Když se hned v úvodu týdne trochu odvážete a nebudete se koukat na názory ostatních, zbytek týdne bude probíhat v podobném stylu. A nejenže vám to bude vlastní, skutečně se u toho budete bavit. Je možné, že se kolem vás pomalu začnou třídit kamarádky – nebojte se odstřihnout ty, u kterých ucítíte, že za to nestojí. Nemá smysl si udržovat přátele z povinnosti.
Beran
Využijte kreativity, která vám byla dána, ve svůj prospěch. V úvodu týdne, který pro vás bude trochu pomalejší a ospalejší, se nebudete cítit ideálně. Jakmile však nastoupí polovina týdne, vy opět ožijete. Dokonce budete mít větší chuť se hýbat, než obvykle. Nezapomínejte tedy na své tělo, zároveň se však chopte příležitostí v práci – přinesou vám velké možnosti.
Býk
Konečně se trochu více začnete dívat na to, co si skutečně přejete vy, a méně na to, co chce vaše okolí. Po pracovní stránce se vám bude dařit udržovat velmi vysoké nasazení. Po stránce vztahové však bude nasnadě, abyste protějšku ukázala, že ve vztahu potřebujete víc volnosti a možnosti uplatnit své nápady. Nebojte se komunikovat otevřeně.
Blíženci
Pro vaše znamení je tu týden plný pracovních možností a velké výkonnosti. Ať po vás bude chtít kdokoli cokoli, s hravostí vám vlastní to zvládnete a ještě si uděláte náskok ve své vlastní práci. Do konce měsíce máte možnost říct si o zvýšení platu. Nebojte se být vidět a tento týden i slyšet. Podobně jako jiná znamení, i vy budete mít vlastní zajímavé nápady. 
Rak
Pro Račice je tu hodně pracovní týden plný příležitostí. Pokud jste se rozhodly podnikat, stačí si jen udělat jasno v tom, ve které sféře. Pak už neváhejte a pusťte se do toho. Ovšem ať uděláte cokoli, vždy bude platit věta “příliš nepřemýšlejte, konejte”. Při svých logických úvahách byste si to samy stihly vymluvit. Ty z vás, které mají stálou práci, se mohou těšit na velmi úspěšný a veskrze klidný týden.

Lev
U většiny znamení bude energie a potenciál velmi vysoko, u vašeho znamení to nebude jiné. Teď se můžete vyjadřovat naplno a nemusíte se bát žádných nežádoucích následků (pokud si dáte pozor na tendenci kritizovat okolí). Své názory však sdělujte pouze tam, kde o ně budete žádány, jinak by snadno mohlo dojít ke konfliktní situaci.
Panna
První dny se nebudete cítit úplně ve své kůži, protože ohnivé znamení vám do myšlenek a života všeobecně, vnese trochu chaosu. Budete mít pocit, že musíte naráz vyřešit práci i partnerské vztahy a místo toho se do obojího zamotáte. Vydržte do druhé poloviny týdne a teprve potom jednejte – logické myšlení se vám navrátí a vy zjistíte, že nic není tak horké, jak se zprvu zdálo.
Váhy
Vaše znamení je jedno z mála, které bude mít potřeby více klidu, než aktivity. Dokonce chuť vymezit si čas sama pro sebe a být zdravě sobecká by mohla překvapit i vás samotné. Dejte si prostor a nedovolte nikomu, aby vás za to kritizovat. Koncem týdne se zaměřte na vztahové věci – i zde to bude o vymezování si svého osobního času a prostoru.
Štír
Vaše potřeba vyhnout se velké společnosti bude velmi niterná. Už delší dobu ve vás narůstá pocit vyčerpanosti a nyní si díky silným měsíčním znamením dostane na povrch. Jednoznačné upozornění přichází u zdravotního stavu, kde je načase budovat si imunitu. Méně se dívejte na názory okolí, víc se zaměřte samy na sebe – tento týden to budete potřebovat.
Střelec
Protože vaše znamení vládne v úvodu týdne, budete mít pocit, že můžete mnohé. A nebudete daleko od pravdy – pokud si dáte pozor, abyste nesahaly do svých finančních zásob, bude vše v pořádku a cesty vám budou otevřeny. Je tu skvělý týden pro budování partnerských vztahů, ale kamarádských vztahů v práci. Občas si udělejte čas samy na sebe, jinak se s chutí vrhněte do víru života.