237

Svou domácnost vyčistily při testování antibakteriálního vysavače tři z vás. A jak se vám nový vysavač osvědčil?
Antibakteriální vysavač Raycop RS300 doporučuje 96% žen.
O produktu:
Vysavač Raycop s unikátním patentovaným systémem čištění, UVC dezinfekční lampou a speciálním tvarem vyčistí postele, matrace a lůžkoviny od alergenů bezchemickou cestou. Svou účinností a funkčností se stal Raycop jedničkou na trhu. Výhodou je bezesporu pro alergiky a astmatiky, neboť snižuje vznik alergických onemocnění. Kvality vysavače ocenily i British Allergy Foundation a byl atestován Univerzitou Karlovou. Prokazatelně zbavuje bakterií a roztočů a je doporučován českými lékaři.
Jak jste byly s antibakteriálním vysavačem spokojené?
Testování vysavače přineslo velmi zajímavé poznatky v pozitivní rovině. Manipulace s tímto vysavačem je jednoduchá a bezpečná. Samotnou manipulaci trochu zhoršuje váha přístroje (2.3 kg). Jak uváděly testerky, při delším vysávání je bolely ruce, přístroj vnímaly pro jednu ruku těžší, obzvláště, když se lůžkoviny musí při vysávání obracet.
Velmi pozitivně jsou hodnoceny i bezpečnostní pojistky, kdy se lampa sama vypne, pokud se vysavač natočí nebo oddálí od podložky. Testerka Drahoslava sdílí svou zkušenost: „Ovládání je snadné – pomocí jednoho tlačítka. Údržba je rychlá a jednoduchá, stačí umýt filtr a prachovou nádobku pod tekoucí vodou. Na vysavači se mi líbí, jak je komplexní. UV lampou zabije roztoče, bakterie, viry, pomocí klepače je uvolní a následně vysaje.“ Bbeata byla vysavačem též nadšena, zejména díky jeho využití v domácnosti, kde jsou děti alergici. „Vysavač jsme použili na luxování a odstraňování roztočů převážně z lůžkovin v dětském pokoji. Luxovali jsme každý den před spaním, a nikdy jsem netušila, že se dá vyluxovat tolik viditelných, prachových nečistot, natož ty, které nejsou vidět pouhým okem. Kvůli roztočům jsme peřiny přepírali jedenkrát do týdne a oblíbeného plyšáka nakládali přes den do mrazáku. Nyní po vyzkoušení tohoto vysavače můžu potvrdit, že dcera přes noc tolik nepokašlává jako bez jeho použití. „ Známky zlepšení zdravotního stavu potvrzuje i Drahoslava: „Manželovi se lépe dýchá a všimla jsem si, že méně kýchá. Těšíme se na další zlepšování obtíží. Vysavač splnil má očekávání. Jednoznačně doporučuji.“
Testerka Zuziky si též pochvaluje mnohé: „Velmi se mi líbí nádržka na prach, je průhledná a osvícená (zřejmě led žárovkou), takže se dá sledovat, cože se z povrchu vysává. I když pravidelně veškeré lůžkoviny peru nebo vysávám standardním vysavačem, tak jsem byla velmi překvapena, kolik drobných nečistot ještě uvnitř zůstává. Vysavač mohu celkově pochválit, jednoduché ovládání, vysoký sací i výkon, i přes to se při vysávání povlaků nic k vysavači nepřichytává a nemačká. Dále se mi moc líbí již zmíněné osvětlení prachové nádržky, skvělá je i dlouhá elektrická šňůra, na které je suchý zip, se kterým se pohodlně po použití dá sepnout.
Kvality vysavače vysoké, stejně jako i trochu vyšší cena, ale investice do zdraví je jistě výhrou.
Všechna hodnocení naleznete ZDE.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account