Každoročně mám se začátkem jara chuť začít jíst zdravěji a více se hýbat. Letošní jaro je tedy poněkud chladnější, ale i tak to sluníčko nabíjí energií a člověk má chuť něco pro své zdraví udělat.
Na podzim jsem zkoušela přerušovaný půst, tak jsem snídaně úplně vynechala, ale byly dny, kdy jsem měla hlad, tak jsem hledala něco zdravého a jednoduchého. A našla jsem granolu. Možná to někteří znáte už dávno, ale já jsem recept na granolu objevila nedávno, trochu jsem si ho podle sebe upravila a výborná snídaně je na světě.
Můj recept na granolu:
- 200 g ovesných vloček (mám ráda mix vloček nadrcených z Lídlu)
- 80 gramů nasekaných mandlí nebo jiných oříšků
- 60 g slunečnicových semínek
- 2 lžíce rozpuštěného másla (můžete použít kokosový olej)
- 1 lžíce kakaa (může být i bez kakaa a potom to dochutím skořicí)
- 2 lžíce medu (záleží, jak moc máte rádi sladké, je možné použít také javorový sirup) nebo čekankový sirup










Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...