Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Konečně hubnu!

Pamatujete jak jsem psala o depresi? A víte, že se tělo může bránit tím, že přibíráte, ačkoliv jíte střídmě? Já to také nevěděla. Ale po nasazení léků jsem za měsíc zhubla 300 g. Já vím, nic moc, ale za to dnešní zpráva mě potěšila, protože mám dole 3 kg! Za tři měsíce ucházející, nemyslíte? Nedržím žádné diety, jim normálně, pohyb mám také běžný... Dokonce jsem i před dvěma týdny začala jíst sladké, které jsem dost omezila. Nějak přece musím dobít energii. Ne, že bych nějak tlačila na to zhubnout...ale každá taková zpráva potěší....   Foto: Nikola Geregová

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Souvisí nadváha s únavou? 5 tipů, jak s tím zatočit

Související články