Vím to. Sama umím kolísat. Naštěstí už nemám takové ty výkyvy, kdy má člověk sto chutí to vzdát úplně (kdy se třeba měsíce neděje žádný pokrok). Mívám spíš dny, kdy se mi nechce nebo mám málo energie. I to má velký vliv na to, jak se cítíme a jak moc věříme, že bude/je, všechno, po čem toužíme.
Víru a touhu je potřeba pěstovat
Je důležité znát a případně provádět alespoň jednu techniku, která bude pečovat o naši víru, že dokážeme, co jsme si předsevzali, ale také, že si udržujeme naši touhu splnit si všechny naše sny. To jsou totiž dvě rozdílné věci a pokud začneme ztrácet byť jednu z nich, pak pomalu ztrácíme také naši cestu. Asi sami znáte z vlastní zkušenosti, jaké to je, když je člověk plný sil a odhodlání a například za den udělá tolik práce, že večer téměř nemůže usnout, jakou z toho má radost. Ráno pak vstane a není to ani zdaleka takové, jaké to bylo včera… A právě pro tyto dny – nebo období, to záleží – je důležité mít svou techniku. A jak už to tak na naší individuální cestě bývá, každý máme svou techniku. :) Pro mě funguje:- Čtení mého seznamu přání.
- Myslím na své přání, když si ráno čistím zuby (to mi pomáhá dobře nastartovat den) – nebo ve sprše.
- Vizualizace. :) (Jak pořádně na ni, najdete v tomto mém videu >>.)





-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...