Co je to, co jste vždy chtěli dělat?
A děláte to?
Nebo se na to připravujete?
anebo si říkáte:
Důležitá otázka je:
A víte vůbec, CO CHCETE?
Obecně se říká, že my víme vysypat spíše z rukávu, co nechceme, ale těžko formulujeme to, co chceme.
A já říkám, že to je ale také důležité, vědět, co nechci, co chci nechat ze svého života odejít. Ono je to pro nás také jednodušší z toho důvodu, že to vlastně denně žijeme.... tak si to umíme lépe představit, procítit a uvědomit si, že tohle už teda ne....
že to chceme jinak....
Proč ale máme problém rovněž vysypat z rukávu i to co chceme je, že:
proto se tak těžko pouštíme do životních změn, i když po nich voláme....
https://annabartosova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=642317
Pokud toužíte skutečně udělat změnu ve svém životě a DĚLAT VĚCI, KTERÉ JSTE VŽDY CHTĚLI DĚLAT - a uvítáte pomoc, podporu, průvodce
více info a objednávka zde:





-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...