Značka ideál je, když děláme práci, která nás baví a současně i živí.
V takovém případě ani nemáme častokrát pocit, že pracujeme, ale že se tou prací bavíme.
Horší už je situace, když:
To je už pak cesta, kdy je dobré pomýšlet na změnu:
- buď z té práce odejít - anebo pokud to nejde - a já chápu i situace, kdy to skutečně v té dané chvíli fakt nejde....
- naučit se tu práci milovat - změnit svůj přístup tak, aby se nám to, co děláme, také líbilo - ne vždy je to lehké, ale dlouhodobé setrvání v tomto stavu je velice často cesta i ke zdravotním potížím.
Jak jste na tom vy se změnou - potřebujete ji? Jste na ní připraveni?
Udělejte si TEST ZMĚNY - zdarma - a podumejte nad výsledkem:
https://www.annabartosova.eu/uvod/zmena-test/




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...