Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Děláš to, co se ti líbí?

Značka ideál je, když děláme práci, která nás baví a současně i živí.
V takovém případě ani nemáme častokrát pocit, že pracujeme, ale že se tou prací bavíme.
Horší už je situace, když:
🪨 děláme práci, která nás sice baví, ale moc neuživí, anebo
🪨 nás práce nebaví ale skvěle živí, anebo
🪨 nás práce nebaví a také moc neuživí
To je už pak cesta, kdy je dobré pomýšlet na změnu:
  • buď z té práce odejít - anebo pokud to nejde - a já chápu i situace, kdy to skutečně v té dané chvíli fakt nejde....
  • naučit se tu práci milovat - změnit svůj přístup tak, aby se nám to, co děláme, také líbilo - ne vždy je to lehké, ale dlouhodobé setrvání v tomto stavu je velice často cesta i ke zdravotním potížím.
Jak jste na tom vy se změnou - potřebujete ji? Jste na ní připraveni?
Udělejte si TEST ZMĚNY - zdarma - a podumejte nad výsledkem:
https://www.annabartosova.eu/uvod/zmena-test/

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články